У кого таке було?Чи може бути це тимчасовий стан(від зовнішніх факторів) ? Чи це вже натяк на діагноз? 5,72
Хто проходив таке?Поділіться досвідом
Нічний дожор• 23 августа в 23:03
Перекусувати дитина любить? Якщо так, то не дивно. Приберіть перекуси і буде норм
празники не помню• 23 августа в 23:50
На ночь не еда что то сладкое, виноград например, перед анализом?. Пробуйте подкорректировать диету и пересдать
Ушла и Пришла• 24 августа в 00:39
Сколько лет? Бывает физиологическая инсулинорезистентность у детей-подростков.
Рожайтретьего• 24 августа в 02:03
Ответ дляНічний дожор
Если у ребенка нарушение углеводного обмена, то что будет если убрать перекусы?
Нічний дожор• 24 августа в 12:04
Ответ дляРожайтретьего
Якщо дитина перекусує кожну годину, то її глюкоза завжди тримається на рівні 6-6,5, як і є нормальним після їжі. То який буде глікований при такій середній глюкозі?
Рожайтретьего• 24 августа в 12:45
Ответ дляНічний дожор
Смотря чем перекусывает. Два перекуса белок + жиры должны быть. Гипогликемия так же опасна.
Рожайтретьего• 24 августа в 17:43
Ответ дляShim_ko
Не білками.Вуглеводами
Должно быть три приема пищи сложные углеводы+ белки+ жиры, перекус белок+жир. Фрукт один в первой половине дня- цитрусовые, сливы и тп. Сладкое можно есть только после основного приема еды , постепенно снижая и убирая. Отказываться от перекусов нельзя, просто они не должны включать углеводы.
Нічний дожор• 24 августа в 17:50
Ответ дляРожайтретьего
Гіпувати без перекусів кожні пів години точно не буде. Довгі вуглеводи і буде все нормально. А от качелі у вигляді цукерки кожні півгодини провокує постійний рівень глюкози як після їжі. Тому в середньому і мають такий глікований. Якщо дитина маленька, то діабет 1 типу пропустити майже нереально..А другий тип це рідкість поки що у дітей, хоч рівень захворюваності і зростає.
Ответ дляРожайтретьего
Дякую,вже так і роблю)
Ответ дляНічний дожор
Дякую.На 2 натяків немає,а от про 1 питання,хоча спадковість не обтяжена.