Білий Лосик• 23 августа 2025
Продовження групи інвалідності
Хто може підказати які документи треба зібрати? Окрім свіжих аналізів. В вересні дали групу на рік. Хочу спробувати їх продовжити. Але цей рік я не лікувалась. В серпні того року закінчила хімію останню і цей рік нічого не робила. Тоді які документи я можу надати?
Треба звернутись до сімейного лікаря. Він дасть направлення до профільного. Профільний лікар надасть стандартний список кого треба обійти. В нашому місті ще вимагають, щоб паціент лежав у лікарні 1 раз на рік, а краще 2 рази. Ще скоріше за все треба буде МРТ чи КТ чи УЗІ свіже постраждалого органа.
Айпишница• 23 августа 2025
Ответ дляlinda87
Так, якщо не було стаціонарного лікування хоч раз на рік - шанси малі
Білий Лосик
• 23 августа 2025
Ответ дляАйпишница
Я розумію що шанси малі але право я маю то хочу спробувати
пАлАвинкА• 23 августа 2025
Ответ дляБілий Лосик
вам в онкоцентре должны дать выписку снова - но нужно же кт и узи и анализы
ГендиреХтор• 24 августа 2025
Ответ дляlinda87
для онкохворих нема такої умови, щоб хтось десь лежав. І повторно подати документи (та навіть вперше) може сімейний, без профільного лікаря
ГендиреХтор• 24 августа 2025
Ответ дляБілий Лосик
а якесь у вас оперативне втручання було? на початковому етапі
Айпишница• 24 августа 2025
Ответ дляГендиреХтор
Тій категорії, для якої немає умови-група пожиттєво зразу
Айпишница• 24 августа 2025
Ответ дляБілий Лосик
Почніть з сімейного. Він скаже, що робити
Білий Лосик
• 24 августа 2025
Ответ дляГендиреХтор
Так дві операції підряд..протягом двох місяців а потім вже хімія
ГендиреХтор• 24 августа 2025
Якщо у вас одно- або двобічна мастектомія, вона дає право на пожиттєву третю групу. Коли б її не робили.Тож лікування для цього щороку проходити не треба, вона вже зроблена.Якщо не такі операції, то вже інше
Білий Лосик
• 24 августа 2025
Ответ дляГендиреХтор
Ні. В мене інше. Сигмовидна кішка.
ГендиреХтор• 25 августа 2025
Ответ дляБілий Лосик
Ні. В мене інше. Сигмовидна кішка.
ви дивилися, що щодо вашого випадку закон пише? Може, тут буде відповідь