Некомильфо• 24 августа в 09:24
Папуга постійно зриває годівничку й сипле зерно на підлогу.
Це він грається чи йому щось не подобається?
Упругая попка• 24 августа в 09:28
Наш перекидывал и рассыпал все, была такая пластиковая коробочка. Купила как поильник и все ок
А у нас макарошки• 24 августа в 09:32
Уявіть рівень моєї отрутності: різко глянула, прочитала ’подруга зриває годівничку й сипле зерно на підлогу’. Вже почала писати гнівний коментар шо ваша подруга олігофренка чи шо🙈🙈🙈
Форточка• 24 августа в 09:34
Мой попугай не ел овес, а прос с удовольствием. Тоже переворачивал кормушку, что бы добраться до проса. Стала покупать корм с минимум овса
Форточка• 24 августа в 09:57
Ответ дляElenokua
Доброго ранку! Зі святом! Буду рада вам підказати, якщо моє рішення вам допоможе - побачила на Алієкспрес таку сіточку на клітку і зробила сама з органзи. У мене пташки невеликі, але сміття від них багато і мені допомогло
Ужас, парник какой-то
Джавеліна• 24 августа в 10:26
Ответ дляElenokua
фото
А кто эти красноклювики? Вредные? Никогда не было птиц, а син подросток просит, он их обожает