Доставучая• 24 августа в 13:36

Після лікування каналів болить зуб

Добрий день всім!
Коротко опис: "живий" зуб з великою пломбою, відкололося частина. Зробила рентген, потім КТ, сказали зуб не спасти, обов´язково треба депульпувати та закривати канали, і потім вже закривати пломбою типу як реставрація.
Не болів, на тести взагалі не реагував, але велика дірка і тканина зуба всередині з пегментацвєю і рихла (так мені розповідали). Вкололи обезбол в ясна, провокували, канали закрили, поставили тимчасову фото полімерну. На постійну прийти через два тижня (бо я тільки по суботах можу ходити), а поки, якщо болить, то немесил чи ібупрофен.
Пройшов вже тиждень, а зуб болить все сильніше і сильніше. Причому якось так болить, що не зрозуміло, чи то цей зуб (сімка) чи сусідній (шістка), навіть періодично зуб зверху ниє.
Це так і повинно бути? Чи треба звернутися раніше? Що це може бути? До цього жоден зуб не болів! Ні цей, ні сусідній, ні зверху! Але досвіду в лікуванні каналів немає, може то так і треба 🙄 а я просто чутлива і низький больовий поріг?
автор Доставучая • 24 августа в 13:37
Помилок повно: провокували - пролікували
автор Доставучая • 24 августа в 13:38
Зуб нижня 7. Особливо боляче стало їсти останніми днями, біль посилюється при надавлюванні на зуб під час їжі.
автор Доставучая • 24 августа в 13:40
І ясна наче трохи запалені в місці уколів, це теж так і повинно бути? Чи краще поміняти лікаря, поки не пізно?
Copy-Paste• 24 августа в 13:40
У мене болів тижня 2, пачками доларен пила. Потім пройшло.
Украиночка• 24 августа в 13:40
У меня дней 10 болел
автор Доставучая • 24 августа в 13:40
Ответ дляCopy-Paste
А, значить норм. Буду пити далі
автор Доставучая • 24 августа в 13:40
Ответ дляУкраиночка
У меня дней 10 болел
Зрозуміло. Тепер буду знати. Хоча, краще б не знати.
сказочное_Бали• 24 августа в 13:41
У меня очень долго болел.
саната888• 24 августа в 13:53
может уже воспаление корней зуба или как то так называется, гиома, хз, не помню. зуб болит при надавливании когда и уже без нервов. там надо заново распломбировать и класть лекарство
автор Доставучая • 24 августа в 13:54
Ответ длясаната888
Не було запалення. Робила навіть КТ щелепи (чи МРТ, не пам´ятаю )

А, в сенсі зараз сталося запалення.....
саната888• 24 августа в 13:57
Ответ дляДоставучая

А, в сенсі зараз сталося запалення.....
так, от після лікування і пломбування, в мене таке сталося через місяц
Я не чарівниця вам• 24 августа в 14:03
Ответ длясаната888
А это на рентгене, томографе видно?
Я не чарівниця вам• 24 августа в 14:07
Я бы сходила к врачу, автор. Хз, почему болит
автор Доставучая • 24 августа в 14:08
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Та просто складності. З роботи не можливо відпроситися, пораду тільки на наступну суботу
Я не чарівниця вам• 24 августа в 14:13
Ответ дляДоставучая
Да уж... А позвонить никак?
С другой стороны - сказал же врач, что пить, если будет болеть. Значит, может болеть. У меня тоже болел после распломбировки каналов. Но у меня десна воспалялась - у каждого своя ситуация. Пусть проходит зуб )
автор Доставучая • 24 августа в 14:18
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Да уж... А позвонить никак?
Пораду - попаду.

Просто виникло питання, може лікар рукодуп? Ну і що, що по гарантії переробить, нафіг воно треба, може тоді краще одразу іншого шукати? Зате зуб ще буде служити.
Але більшість відписалося що боліло, мабуть таки потерплю. Раніше все одно не попаду, в по телефону не перелікує/причину не вияснить
Я не чарівниця вам• 24 августа в 14:23
Ответ дляДоставучая
Пораду - попаду.

Та да, логично. Раз сделал плохо, переделает тоже. Но вот пишут, что болел. Значит, вариант нормы. А по телефону - та вот чтобы спросить как раз: это нормально или нет. Ну а статистика Советчицы гоаорит, что вроде бы норма это )
автор Доставучая • 24 августа в 14:25
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ну так, порадниця знає все і спеціалісти по всіх напрямках
Може Алекс зайде, щось скаже
Ганцю в кєдах• 24 августа в 14:45
У мене трішки болів. Виявилося, що є ще один канал . Він на рентгені сховався за другий.