Чудо в декрете• 23 июля в 11:13

Лікувала зуб 7 років тому, зараз з´явилась дирка біля десни тобто вже з боку.

Сьогодні полікували і зробили знімок бо на десні є уплотненіє...це виявилось, що кисти на 6 та 7 зуб. Порадила лікувати під мікроскопом, (що ніби кісти витягнути можна через канали кальцієм) або видаляти по іншому ні як.🙄 можлиао є тут стоматологи, щось порадять
Стрибну в гречку• 23 июля в 11:19
Кисты - это воспаление. Перелечите каналы, по другому никак. Гарантий тоже. Вторая возможность резекция части корня и третья - удаление и имплант.
Заздрість то погано• 23 июля в 11:27
Може хоч знімок покажете?
Света С Приветом• 23 июля в 11:57
Сама класна фраза у вас ’під мікроскопом кісти витягають через канали’ , я прямо уявила як вони їх тягнуть. По темі, пробуйте переліковувати, але гарантії немає хоч з мікроскопом, хоч без.