Крем для арбуза• 24 августа в 15:00
Відчуття тривоги.
Не покидає відчуття тривоги. Не розумію, що не так. Щось схоже було перед масованими обстрілами, а це прямо накрило, ніяк не можу заспокоїтись.
:(
Цей стан з вчорашнього вечора....
:(
Цей стан з вчорашнього вечора....
Крем для арбуза
• 24 августа в 15:26
Ответ дляАнютины ласки
А Ви оперуєте розвідувальними даними? Чи самі готуєте масований обстріл?
Ні перше, ні друге.
І я ж доступно написала, що я маю на увазі
Мейк-ап форева• 24 августа в 15:29
Ответ дляКрем для арбуза
Не відповідь, а маячня.
В нас всі укриття під замком. В тривогу через поліцію відкривають.
Як я піду в укриття, то точно масованого обстрілу не буде?
.
Крем для арбуза
• 24 августа в 15:30
Ответ дляМейк-ап форева
.
Номінація року ’Міс геніальсть по порадах’ в цьому році ваша)
Мейк-ап форева• 24 августа в 15:30
Ответ дляКрем для арбуза
Ні перше, ні друге.
Ви просто інтуітивно вже чекаєте обстрілу і психика вас накриває раніше часу.
Анютины ласки• 24 августа в 15:37
Ответ дляКрем для арбуза
Ні перше, ні друге.
Що доступно написали? Що причини нема, інфи нема, але тривожно?
Сиренькая• 24 августа в 15:46
Тревога то не 6 чувство которое что-то там может предвидеть. Подготовтесь как всегда готовитесь, имейте алгоритм действий на случай реального обстрела. А пока займитесь спортом, прогоните лишний адреналин.
Чу Ча• 24 августа в 16:11
є можливість походити, у парку, лісі?
5-10 км, подивитись на природу, або навушники + цікаві підкасти (аудіокнижку)
ИзЮмрудная• 24 августа в 17:09
Щось сьогодні забагато тем про тривогу. Мабуть, таки погода впливає.
все по ГОСТу!• 24 августа в 19:46
Ответ дляИзЮмрудная
Погода ні до чого. Вихідний святковий день в українців, тож треба нагадити своїми чуйками