ГонУрова дівка• 24 августа в 16:52

Покажите ваши блюда из аэрогриля и напишите, пожалуйста его марку.

Винник• 24 августа в 16:56
Зачем? Есть в инете книга меню для каждого уважаемого бренда и моделей, с фото)
Синиця у спідниці• 24 августа в 17:01
Тефаль на дві чаші👍
Фото їжі нема, але повірте на слово, виходить класна скоринка, курячі бедра чи четвертинки з золотою скоринкою, стейкі готувала свинні з ошийка теж супер, шашлик замаринований готувала, картоплю різних варіантів
Я дуже задоволена придбанням цієї шайтан машини😁 духовку рідко використовую тепер
Голодаю• 24 августа в 17:02
Ответ дляСиниця у спідниці
Тефаль на дві чаші👍
подскажите пожалуйста модель! ищу норм тефаль
Синиця у спідниці• 24 августа в 17:04
Ответ дляГолодаю
На дві чаші там одна модель
Цветочница• 24 августа в 17:04
Старший сьін постоянно что-то готовит, но порции небольшие. А нас 4 человека.
Я пробовала пирог делать - оч. сохнет сверху, надо накрьівать, наверное. Еще делала яблоки, запечеченьіе с овсянкой и корицей (кранчи).
автор ГонУрова дівка • 24 августа в 17:04
Ответ дляСиниця у спідниці
Тефаль на дві чаші👍
Смотрю на рекламных фото очень красиво ,в отзывах под грилем добавляют фото вообще не такие ,какое-то все бледное и убогое
Ответ дляЦветочница
А какая фирма напишите пожалуйста?
Цветочница• 24 августа в 17:06
Ответ дляГонУрова дівка
А какая фирма напишите пожалуйста?
Тефаль.
Синиця у спідниці• 24 августа в 17:15
Ответ дляГонУрова дівка
Я ж не знаю як там ті люди готували. Хтось купує аерогриль щоб готувати геть без олії і тоді воно буде блідим, якщо додавати трохи олії, то буде скоринка
Синиця у спідниці• 24 августа в 17:19
Ось знайшла одне фото. Це я готувала здається мʼясо під сиром або половинки картоплі під сиром, не пам’ятаю 😁
автор ГонУрова дівка • 24 августа в 17:21
Ответ дляСиниця у спідниці
О ,красивая корочка . аппетитная.
Крим мій• 24 августа в 17:36
Картопля, овочі, стейки м´ясні і рибні, котлети, розігріваю заморожені млинці і сирники.Фото нема.
nutty• 24 августа в 17:39
Надо Криспи финиш включать
Вакцениро Вона• 24 августа в 18:13
В мене Філіпс мега задоволенна .Все что жарила тепер все в ньому.Картопля смачна,кабачки теж. Сирна запіканка,кекси теж. Але якщо велика родина,маловато буде мабуть
https://bt.rozetka.com.ua/ua/philips-hd9285-90/p47...
Синиця у спідниці• 24 августа в 22:51
Ось готувала на вечерю курячі бедра, спеціально зробила вам фото показати скоринку 😁
Червона ікорка• 28 августа в 14:05
Ответ дляСиниця у спідниці
На дві чаші там одна модель
Скажіть, будь ласка, от думаю чи дійсно потрібно ці 2 чаши?
Чи брати на одну? Голова облазить
Синиця у спідниці• 28 августа в 14:55
Ответ дляЧервона ікорка
Чи брати на одну? Голова облазить
Я не шкодую що взяла на дві чаші. На сімʼю з 3 людей можна приготувати і гарнір, і мʼясо одночасно.
Як би зараз обирала знову, то все одно взяла б на дві чаші
Червона ікорка• 28 августа в 18:23
Ответ дляСиниця у спідниці
А якщо покласти картоплю, а зверху м,ясо приготується?
Синиця у спідниці• 28 августа в 18:29
Ответ дляЧервона ікорка
Чому ж не приготується. Тільки треба перевертати час від часу.