Ленивица-красавица• 24 августа в 21:29
З ким ти живеш?
Що відповідати чоловікам? (живу з сестрою,не одна)
Бабульція• 24 августа в 21:30
Так и отвечать.
Во-первых, не будут напрашиваться в гости.
Во-вторых, так просто безопаснее, есть человек, что поднимет тревогу, если вы не вернетесь домой.
Можу брикнути• 24 августа в 21:31
Говорите, что с бабушкой/дедушкой, бо потом будут напрашиваться в гости
Ленивица-красавица
• 24 августа в 21:39
Ответ дляЗдесяЯ
С какой целью интересуется альфонс ?
каже : а раптом ти живеш з колишнім?
Ленивица-красавица
• 24 августа в 21:40
Ответ дляАноним Советчик
для чого йому ця інформація?
він розповідав що до цього намагався будуват стосунки,але дівчата шукали просто хлопця з житлом,тому він завчасно питає
типу ті дівчата вже мали хлопця з якими жили
Ленивица-красавица
• 24 августа в 21:40
Ответ дляАноним Советчик
для чого йому ця інформація?
після того спитав,за скільки знімаєш житло
Аноним Советчик• 24 августа в 21:41
Ответ дляЛенивица-красавица
підозрілий тип
Флюорография гуся• 24 августа в 21:50
Ответ дляЛенивица-красавица
Ну таке щось
Дівчина Гілмор• 24 августа в 21:53
Ответ дляЛенивица-красавица
Фу дурак якийсь
Панна Кота• 24 августа в 22:09
Ответ дляЛенивица-красавица
каже : а раптом ти живеш з колишнім?
Ну скажите , что бывший с вами не живёт. Заодно его спросите с кем живёт, сколько получкет и за сколько снимает жильё)
Ленивица-красавица
• 24 августа в 22:26
Ответ дляПанна Кота
я у відповідь спитала з ким він живе,каже що сам і каже що багато дівчат з сайту на нього через це вішались, тому щоб не було сюрпризу він питає чи закриті питання з колишніми
але все одно дивно, де гарантія що я не обманюю?
Ленивица-красавица
• 24 августа в 22:27
Ответ дляОбращеница
Они ищут, к кому присосаться и прижиться.
ще спитав чи жила я до цього з кимось,чи були серйоозні стосунки, для чого?
А_я_ЛОЖУ!• 25 августа в 09:42
Ответ дляЛенивица-красавица
каже : а раптом ти живеш з колишнім?
А якщо і з колишнім, то що, я з колишнім прожила 8 років, бо спільна квартира, у кожного було своє життя, зате завжди є няня вдома під рукою. Мого чоловіка це не злякало, одружилися і переїхала з сином до нього.