Чорт і Шо• 24 августа в 21:33

Порадьте гарного онлайн репетитора англійської дитина 9 років

ЗновЗдоров• 24 августа в 21:35
Який у вас бюджет?
Наездница• 24 августа в 21:41
Знаєте, от у моєї дочки вже репетитор десятий . Все шукали свою
І знайшли
І я дуже жадібна ділитись її контактами

Я до того, що гарних репетиторів як правило бояться радити, бо потім вільне віконце не знайти
І ймовірність швидкого підняття цін
автор Чорт і Шо • 24 августа в 22:14
Ответ дляЗновЗдоров
Який у вас бюджет?
Якщо гарний репетитор, то не буде шкода нічого
автор Чорт і Шо • 24 августа в 22:15
Ответ дляНаездница
І знайшли
І я дуже жадібна ділитись її контактами

І ймовірність швидкого підняття цін
А де шукали, в мовних школах чи на сайтах репетиторів
ЗновЗдоров• 24 августа в 22:22
Ответ дляЧорт і Шо
Ми з нею займались останні 3 роки. Донька здала нмт на 198. Для нас найкраща.
+380678905458 Світлана Володимирівна. Вайбер
Маша-fae1• 25 августа в 23:10
Доброго дня! 🌸
Вас вітає онлайн-школа Plume – простір, де навчання стає цікавим і доступним для кожного.

📢 У нашій команді є викладач англійської мови, з яким ви зможете почати навчання з нуля або вдосконалити свої знання. 🇬🇧✨

З усіх питань ви можете:
📞 зателефонувати нам за номером: +380 (63) 078 85 14
💬 написати у Viber, Telegram або WhatsApp.

Будемо раді новим учням у нашій дружній команді! 💜
vixola• 26 августа в 19:07
в сінкглобал 210 грн за урок англійського, мій займався - вчителя гарні, в них можна спробувати без оплати, може вам і сподобається
Luna3c92• 26 августа в 20:11
можу порадити індивідульні заняття в онлайн школі англійської. викладача самі обираєте. спробуйте пройти безкоштовний пробний урок.
https://www.englishdom.com/ua/course/?utm_source=i...