Залізна пані• 24 августа 2025

Як зібрати себе по кусках? Розлучення після 20 років шлюбу…

Дівчата, допоможіть(
Стараюся триматися перед батьками, дітьми, але іноді плачу пів ночі. Хоча не дуже є за ким. Останнім часом крім болі нічого не відчувала з наших відносин. Можливо, плачу за минулим, в якому було добре. Але відразу згадую все погане, розумію, що рішення правильне.
Але воно мене болить, так болить, що дихати не можу
Намакушка• 24 августа 2025
Ми були разом 7 років з першим чоловіком.
І чоловік неочікувано мене кинув.
Десь 1,5 роки я приходила до тями.
Через 5 років вийшла заміж вдруге.

Я співчуваю вам автор.
Перші місяці найскладніші.
Потім буде поступово простіше.
Я дуже схудла тоді і ридала щодня по півночі.
Пішла до психолога.
Не вигрібала сама((
Але час таки лікує поступово
Гореотума• 24 августа 2025
Ответ дляЗалізна пані
В мене є робота, подруги, і все інше, що ви написали. Але, мабуть, ви такого не відчували ніколи…
Что жить с запойным, я ещё на стадии просто выпивохи развелась, а у вас может деньги хорошие зарабатывал? Мой бывший не приносил много, поэтому ушла и правильно сделала, надо было ещё раньше, а я прожила с ним 3 года
Кручу хвости• 24 августа 2025
Мене на початку війни чоловік кинув з 2ма дітьми через 18 років шлюбу. Я думала, що здохну від болю і страху відповідальності за дітей в такий період. Два роки жила як в тумані і постійному болю. Трималась саме через дітей і для них. На третій рік попустило. Мені все ще болить, але я вже знаю, що можу жити далі сама. Час дійсно лікує. Тому дайте собі цей час.
Свисток ля-минор• 24 августа 2025
Ответ дляПополняю_Карму
Собирайтесь у меня год прошёл. Все прийдет постепенно. Очень больно,я на спорт пошла. Переехала в другой город. И то злость уже накрывает. А так привыкнете, поймёте как кайфово все-таки самой.
Так говорят те кто ничего хорошего не имел в отношениях
А вы расскажите это тем, чти проблемы всегда решал мужчина, и тут его не стало, еще и решалой становиться нужно
Тоскующая• 24 августа 2025
Ответ дляЗалізна пані
Поки не подала. Працює, заробляє непогано
Тоді подавайте на аліменти. І не треба сумувати за його запоями, вони негарні. Та й взагалі не треба копатися в минулому, його ви не зміните. А от на своє теперішнє та майбутнє впливати можете. Зосередьтеся на собі - зачіска, новий одяг, косметика, парфумерія, якщо є така можливість.
котопёс• 24 августа 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Співчуваю. Але алкоголіки рано йдуть з життя. Ви не повинні гаснути з ним ще років 20, а потім залишитися вдовою в 60. Влаштовуйте своє життя зараз зі здоровим чоловіком.
Повторюйте собі, що це на краще і тепер ви щасливіша, не помітите, як зовсім скоро біль мине.
рано це в скільки? мій батько п´є десь з моїх 10 років, зараз йому 71 і періодично в запоях. Маму шкода, що свого часу не розлучилася з ним і все життя просрала на алкаша, та й ми з братом росли і бачили ці періодичні загули.
Пополняю_Карму• 24 августа 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
А чего вы так. Вы не знаете как у меня.
У меня после 25 лет брака ушел к любовнице. Все сама с 0 начинаю. Не обесценивайте чужие проблемы не зная их. Стала решалой своих и детей проблем.
Залатавая• 24 августа 2025
У вас есть дети и родители, у некоторых и этого нет. Так что всё познаётся в сравнении
Паспортний стіл• 24 августа 2025
Ответ длякотопёс
Я написала нижче.
Все ж залежить від того, наскільки часті запої, скільки випиває.
У мене подруга теж каже, що її батько алкоголік, але він водій, кожного ранку за кермом тверезий. А мій починав ранок зі склянки, і це тривало по 3 тижні, потім лікувався тиждень-два і знову.
А я женатая• 25 августа 2025
Ответ дляБурундучиха
Мне как то странно, что в это время у людей еще есть время на разные измены или даже розлучення.
Мы наоборот год назад поженились, до этого просто жили себе и не парились. А тут созрели в 50 лет
У каждого из нас уже второй брак, и надеюсь, что последний.
А я женатая• 25 августа 2025
Ответ дляЗалізна пані
Його запої періодичні
Так а за чем/кем Вы плачете? За его запоями, за алкашом, который семью и детей на алкоголь променял?
Никогда не понимала. Хоть 20 лет, хоть 30, но если жизнь с ним превратилась в адский пипец (в том числе и для детей), то за чем сожалеть и плакать? Ну вернитесь к нему, пусть вас по пьяной лавочке с топором вокруг хаты погоняет или зимой босиком-голяком на улицу выпрет с детьми, может тогда не будете рыдать и убиваться.
Свисток ля-минор• 25 августа 2025
Ответ дляПополняю_Карму
А чего вы так. Вы не знаете как у меня.
Сочувствую, не хотела вас обидеть.Это больно очень
Просто тут читаешь, как некоторые общаются, или бьют, или без денег, обижают, пьют, ничего от них хорошего и женщины держать за них как за последний шанс
А когда хороший мужчина, который был опорой это очень больно, хотя назвать его хорошим язык не поворачивается
Не желаю такого испытать никому
YanaSultana• 27 августа 2025
Боль постепенно пройдет и вам обязательно станет легче 🙏 но должно пройти время. Если сильно тяжело пойдите к психологу, побольше прогулок на свежем воздухе, уделите внимания детям и себе. Да вы плачет и скучаете по бывшему потому как вспоминаете хорошее но как вспомните плохое на душе не по себе ... Да такое будет долгое время ... Но главное думайте в первую очередь за себя что для вас лучше ... Берегите себя 🤗🙏
ЯяяКакаджамбо• 17 сентября 2025
Радійте,що будете жити в гармонії і спокої,відпустіть і почніть своє життя без жалю і болю.Час дійсно лікує,а ще підтримка і любов дітей.
Нічний дожор• 10 октября 2025
Ответ дляЗалізна пані
Його запої періодичні
А яка різниця? Алкоголік він і є алкоголік
Нічний дожор• 10 октября 2025
Ответ дляГореотума
До одруження також випивав?
Гореотума• 10 октября 2025
Ответ дляНічний дожор
До одруження також випивав?
Да, но не до отключки
Нічний дожор• 10 октября 2025
Ответ дляГореотума
Да, но не до отключки
У мене така ж історія...ми чомусь до одруження бачили цю прведінку і все-таки одружилися. Чим ми тоді думали?
ГейТуда• 23 октября 2025
Як не банально, перечекайте рік! Сама рік тому вийшла з 25 річних стосунків. По можливості, займіться собою, займіться тим, що собі забороняли або не було коли в шлюбі. Робота з психологом. Непогано поїхати кудись по можливості. Максимально відволікатися на ті справи, якими ви не займалися будучі заміжнею. Ну і час. Він таки лікує.
Багиня• 27 октября 2025
Ну чверть життя вже витратили на алкаша, хотіли ще половину? Плачте, це корисно. Але довше року соплі не затягуйте.
Я свого пияка через 9 років залишила. З двома маленькими дітьми. Було важко, але я б точно зробила все так само, якби довелось.