Пупс• 25 августа в 07:25
Дівчата, хватаємо поки є!
Такого ви ще не бачили! Й більше ніколи не побачите! Єдиний шанс!
Губи до вух• 25 августа в 07:27
’Не суди, и не судимий будеш’ ...
Не слід засуджувати інших людей, бо тоді й вас самих засудять тим самим судом, а також буде відміряна та ж сама міра. Цей вислів походить з Біблії, з Євангелія від Матвія (Мт. 7:1-2), і закликає не бути лицемірами, спочатку розбираючись зі своїми власними недоліками, а потім вже допомагати іншим.
Пупс
• 25 августа в 07:28
Ответ дляГуби до вух
’Не суди, и не судимий будеш’ ...
Це ви для себе написали? Ну, як? Допомогає?
Губи до вух• 25 августа в 07:30
Ответ дляПупс
Це саме для вас і таких як ви.Ви намагаєтесь висміяти людину за її спиною,ховаючись за анонімом.Впевнена,що в реальному житті,в особистій зустрічі,ваш язик застряг би десь нижче спини.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 25 августа в 07:35
почему высмеивают только В. Павлика? А как же Иво Бобул, еще этот усатый хрен, как его, а.. Зибров?
Пупс
• 25 августа в 07:35
Ответ дляГуби до вух
Так відкрийтеся и не засуджуйте інших за сміх й веселощі. А в чому ви впевнені можете розказувати тут скільки завгодно, ми й з цього посміємось.
Пупс
• 25 августа в 07:37
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
🤣 я не бачила поки квитків, якщо будуть обовʼязково відмаячу. Ще забули Лілю Сандулесу, вона теж файна)
Губи до вух• 25 августа в 07:38
Ответ дляПупс
Ви не засуджуєте,ви висміюєте.Різницю розумієте?
Я не висміюю людей за їх спиною ні в реальності,ні в інтернеті .
Пупс
• 25 августа в 07:40
Ответ дляГуби до вух
Про те брешете дуже добре 🤣 не зведіть краще, бо затьмарюєте вітюшу, тема не о вас.
Губи до вух• 25 августа в 07:41
Ответ дляПупс
Удалено администрацией...
Пупс
• 25 августа в 07:44
Ответ дляГуби до вух
Удалено администрацией...
Борець за гаманець• 25 августа в 07:53
Ответ дляГуби до вух
Она ещё попроситься сделать селфи с павликом
Прагматик флегма• 25 августа в 07:55
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Мені він гидкий став після піару на смерті сина, якого до того не хотів знати
Прагматик флегма• 25 августа в 08:00
Ответ дляГуби до вух
Удалено администрацией...
О.Похоже, Реп´яхова серед нас
БезВзяток• 25 августа в 08:29
Не поняла в чем вопрос? В том что Павлик концерт устраивает или в том что афиша странная?
Телячі ніжноСті• 25 августа в 08:40
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Усатый снимается в рекламе)
Телячі ніжноСті• 25 августа в 08:43
Ответ дляПрагматик флегма
И до этих событий был неприятен, этот старый ловелас. Особенно, когда начались катькины скандалы с его бывшей семьей
Голова колгоспу• 25 августа в 08:50
Прикольные у него песни были. А вот женился на молодухе и прям каждый в него плюнуть хочет. Не понимаю я этих издевательств.
И да, я не его новая жена, как ожидаемо начнут шутить форумчанки.
Пошаманю• 25 августа в 09:12
Ответ дляГуби до вух
’Не суди, и не судимий будеш’ ...
Витя, неужели ты зарегался на Советчице?
ЖенаАйтишнеГа• 25 августа в 09:25
Ответ дляГуби до вух
’Не суди, и не судимий будеш’ ...
отэто уровень
ЖенаАйтишнеГа• 25 августа в 09:26
Ответ дляГуби до вух
люблю ,когда верующих бомбит, все гэ вылазит
Valentina shop2020• 25 августа в 10:13
Ответ дляПрагматик флегма
Удалено администрацией...
Пупс
• 25 августа в 11:46
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Скажіть))) хамства скільки виявилось
Пупс
• 25 августа в 11:51
Ответ дляValentina shop2020
Удалено администрацией...
Я з Павліком не змагаюся. Дякую що, поділилися своїм особистим досвідом. Розкажіть, як живете з цім? Як справляєтесь? Бачимо що поки ніяк. Але все проходить, й це проїде.
З понеділка на дієті• 25 августа в 13:40
Ответ дляЗоя Жорівна
Дизайнеру, який це оформлював руки б повідривати
первая буква надписи сверху вообще непонятная ) То ли П без верхней палочки, то ли Ц без нижней. Короче, I I
Губи до вух• 25 августа в 15:32
Ответ дляПупс
Удалено администрацией...
Губи до вух• 25 августа в 15:37
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Удалено администрацией...