Не вмію заміряти• 25 августа 2025
Что делать, если глаза пекут от монитора?
Капли помогают на час, а затем снова красные глаза.
Синиця у спідниці• 25 августа 2025
Які саме краплі? Візьміть Хило-комод форте 2,5%, вони добре тримають. З часом перейдете на звичайний Хило-комод
Братья Капли• 25 августа 2025
Замінити монітор на матовий. Зменшити яскравість освітлення в приміщенні і збільшити контрастність монітора.
Анонім Перший• 25 августа 2025
Ох, помнить постоянно что глазами надо хлопать периодически, не шутка.
Анонім Перший• 25 августа 2025
Ещё хожу иногда умываюсь. Капли увлажняющие, но пользуюсь ими редко.
Не за Будка• 25 августа 2025
Може краплі слабенькі?Хіло- дуал. Є дешевші, дуже схожі на Хіло- дуал за консистенціює та ефектом, але дуже незручний флакон. Гілайс.