Простоваля• Изменено 25 августа в 15:07
Чи буває, що 2 чоловік гірше першого?
У мене свекруха розлучилась з чоловіком у 38 років, почала гуляти, то там то сям, її кидали, в тому числі на гроші ( щоб ви розуміли вона на одного переписала дім) Зараз у 55 ще хоче зустріти кохання, одягає декольте, сидить на сайтах знайомств
По відчуттях згадує з сумом розлучення, наче шкодує. Хоча ініціювала вона
Мені здавалось якщо вже ідеш від чоловіка то від безвиході, і інший завжди буде кращий
всегдаДаДа• 25 августа в 15:46
я в третьому шлюбі зараз. і подумую про розлучення.
от не можна сказати який чоловік кращий, а який гірший. вони всі дуже різні і в кожного свої плюси та мінуси. просто життя йде і мінуси все дужче починають переважувати плюси, тому й розлучаюсь.
ідеального не зустрічала ще.
ЗновЗдоров• 25 августа в 15:50
Ответ дляВарена цибуля
Автор, у вас странная позиция. Если свекрухе всего лишь 55, то у нее есть шансы выйти замуж. И ходить в декольте в 55 -что здесь такого? Можно, конечно, быть вульгарной и в 20, все возможно. Мне чуть меньше по возрасту чем вашей свекрови, я замужем. И иногда ношу декольте. Мне красиво, не до пупа, небольшое. Есть фигура, грудь, талия, бедра-все на месте. Вижу у женщин, что как раз часто быстрее стареют руки, а не зона декольте, если уж так. Насчет выйти удачно замуж-то как тут можно умничать? Это как найти хорошую работу-может обещали все волшебно
А женихам сколько? Если в 40-45 неженатые мужчины как правило со странностями, то не хочу даже думать что там в 65 твориться
Варена цибуля• 25 августа в 16:00
Ответ дляЗновЗдоров
Я вышла не так давно замуж повторно. Мой второй муж на год меня старше. Встречалась с мужчинами-тремя, младше меня на пару лет. Но они не мой типаж. Мой второй муж, женат не был, без детей, очень хороший человек и как мужчина мне подходит. Ясно, что не все имеют большой выбор уже после 40, но как бы люди вообще все разные. Не так ли? Женщины планв Скарлетт О`Хара условно могли выбирать и хорошо выйти замуж, другие не могли
Простоваля
• 25 августа в 16:03
Ответ дляСито для думок
Обираєш не тільки ти зі своїм досвідом.
Обирають і чоловіки. І якщо є діти від попереднього і попливша внєшка після вагітностей і задовбанності від того, що тягне все сама - ну який там кращий?
Погоджується на будь-якого і тихо сидить, щоб і цей не втік.
це жінка пише?
Простоваля
• 25 августа в 16:05
Ответ дляЗновЗдоров
в 65 там вже вдовці можуть бути і доволі непогані
Простоваля
• 25 августа в 16:06
Ответ дляВарена цибуля
ваш чоловік у 40 років жодного разу не був одружений?
загалом такі одружуються на зовсім юних
може був дуже роботою зайнятий?
загалом такі одружуються на зовсім юних
може був дуже роботою зайнятий?
Сито для думок• 25 августа в 16:10
Ответ дляПростоваля
це жінка пише?
Жінка. Яка керується загальною логікою.
А не малолєтка, яка мало того що лізе в чуже життя, так ще й мріє в розових очечах, що до неї з дітьми буде черга кращих жоніхів.
P.s. а ну якщо для вас 65+ ’доволі непогані’, то все краще у вас попереду
Живчик-счастливчик• 25 августа в 16:13
у дурних буває. доросла жінка,що мала стосунки,вже точно знає хто їй потрібний. хіба що вона сліпа чи її спецом обманюють. в 20 обираєш серцм,за красою. а в 40 -головою. 40річну важко обдурити і пустити пил в очі. хіба що жінка в принципі недалека і оцінює по словах,а не за вчинками.
у мене 2 чоловік ідеальний,в рази кращий.а перший - мамин синок,телепень.
Варена цибуля• 25 августа в 16:14
Ответ дляПростоваля
загалом такі одружуються на зовсім юних
може був дуже роботою зайнятий?
загалом такі одружуються на зовсім юних
може був дуже роботою зайнятий?
Не был женат официально, да какая разница? Отношения были у него, конечно. Искал идеальную. Я ему подошла. Через месяц после знакомства подарил кольцо золотое с брюликами помолвочное. И у меня 2 детей было моих на тот момент. Сейчас старший уже самостоятельный, сам живет. Когда большая разница в возрасте-это большие риски для счастливого брака. Я не хотела даже на 5 лет старше мужчин для брака рассматривать. Я выгляжу моложе. Хотя мне многие говорили, что с двумя детьми это только на 10 лет старше искать.
Простоваля
• 25 августа в 16:18
Ответ дляСито для думок
Жінка. Яка керується загальною логікою.
о, то окрім віку у вас і сарказму зі злістю додалось)
співчуваю
і так чоловіків краще не за віком оцінювати, а за вчинками,чоловік який прожив у шлюбі 30-40 років душа в душу з жінкою буде хорошим чоловіком і для іншої жінки свого віку +-
співчуваю
Швендяю містами• 25 августа в 16:19
Ответ дляПростоваля
не знаю, я сильно туди не лізу
був у 6 класі
до речі тато знайшов жінку теж після розлучення і досі з нею живе, чоловік любить їх сім´ю, телефонує часто, навідується
ну і про фінанси, то тато допомогав і з універом і з грошима
а мама, на мою думку, вчинала як чоловіки зазвичай роблять
був у 6 класі
Молодец
Сито для думок• 25 августа в 16:23
Ответ дляПростоваля
співчуваю
Собі поспівчувай, що навіть елементарну логіку не засвоїла, і дивуєшся звичайним речам так, ніби в лісі з рожевими поні виросла.
Про освіту я навіть не питаю, і так все ясно
І відстань вже, не цікава
ЗновЗдоров• 25 августа в 16:29
Ответ дляПростоваля
Можуть. Але я спостерігала інше. Коли побачила як мати подруги новому чоловіку туфлі чистить, не знала куди очі подіти (дядько високий, сивий і солідний, а по факту чмо). У мами пара подруг теж у постійному пошуку, у однієї ну таке, просто старі жлоби, у другої просто фестиваль крінжу, але там і дама така із складним характером
Мамин тріль• 25 августа в 16:52
Ответ дляВарена цибуля
Класс
Извините, что спрашиваю. А когда у вас случился интим.
Что через месяц кольцо уже подарил? Извините. за откровенный вопрос
Ясамаякрасивая)• 25 августа в 17:48
Люди різні, тому і буває по-різному. Можливо, тоді з опалу пішла, а потім прийшла до тями і шкодувала. Людська душа - то темний ліс, як-то кажуть.