Чебураха з перцем• 25 августа 2025
Фентези для детей
Подскажите пожалуйста, для ребенка10 лет какое есть интересное фентези, кроме хроник Нарнии, Гарри Поттера и книг Толкиена?
Колдунья-вещунья• 25 августа 2025
Мій син дуже любить «Котів-вояків», там ціла серія велика. А ще «Персі Джексон»(але нове видання! Там лише 3 книги українською, то стимулювало його почати читати англійською, поки чекав перекладу))
Все інше, перераховане вами теж із задоволенням перечитав.
ИзЮмрудная• 25 августа 2025
Посмотрите Робин ля Февер - циклы про Теодосию и Натаниеля. Дочка в восторге от них
Inspired_by_God• 25 августа 2025
Не знаю... Наверно рано по возрасту... Моему племяннику 12...ему отлично зашло Бартемиус и ещё Феликс, Нэт и Ника.
ИзЮмрудная• 25 августа 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Мандрівний замок Хаула та інші книги автора.
Кстати да, прекрасные книги
Астоновитесь!• 25 августа 2025
Локвуд і ко, книги, правда ще не читав, я тільки планую купити, али дивився серіал і дуже сподобалось.
Залізний кіготь• 25 августа 2025
Ответ дляАстоновитесь!
Серіал не закінчений, він максимум по 2 першим книжкам )
А книжки прикольні.
Брюнетка в Мармеладе• 25 августа 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
А книжки прикольні.
Так это подогревает интерес.
Залізний кіготь• 25 августа 2025
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Так это подогревает интерес.
Шкода що завершувати серіал не планують..
Доречі, я там вище писала Будинок дивних дітей - є такий фільм ) а далі можна вже продовжувати читати, бо фільм по першій книжці, а їх там ще 3 чи 4 є )
Физрукая• 25 августа 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Лунастри, Часодії
Артеміс Фаул
Будинок дивних дітей
Артеміс Фаул
Будинок дивних дітей
Тільки не Будинок. Не дитяча література зовсім. Насилля, відверті сцени побиття.