Віраміха• вчера в 19:54

Лист з податкової по грошовим переказам Новапей та укрпошта

Прийшов лист з податкової по систематичним переказам з новапей за 2025 рік. Що робити? Як на нього відповісти? Сам лист я пропустила отримати. Його виконавець обіцяла надати мені копію. В мене дійсно були продажі але були і продажі бу речей дитини. Бу продажі теж декларувати чи писати пояснення що декларувати буду не все?
автор Віраміха • вчера в 23:04
Ответ дляСкрипяСердцем
Та это вообще)))) пришла мол совета спросить а потом угрозы начала сыпать
Вчіть українську і поважайте людей. Читайте що пишете? Вас особисто ніхто не погрожував. Ваша мова і смайліки показує вас в першу чергу, доросла людина, має бути соромно.
автор Віраміха • вчера в 23:06
Ответ дляviter33
З досвіду - якщо ви не зареєстровані як ФОП і не подасте пояснення і підтверджуючі документи, то податкова прийме 3 ППР:
1) ПДФО - 18% від суми +пеня
2) військовий збір - 5% від суми + пеня
3) штраф за неподання декларації (якщо не подавали)
В мене питають про 2025 рік, строк декларування не завершено. Пеня якщо яне подам і не сплачу вчасно.
Прагматик флегма• вчера в 23:07
Автор думаю що зараз податкова зробить все правильно з судами і т.д. бо справа нова.Вам треба на якусь суму написати пояснення що то речі б/у, на якусь суму пояснення що було повернення і частину задекларувати.Можливо дозволять написати пояснення що фоп чоловіка і ви просто замотались, мали вказати його дані, або кажіть що не знали.Але вам не треба допускати аудиторської перевірки бо штрафів наваляють.
автор Віраміха • вчера в 23:12
Ответ дляПрагматик флегма
Отримаю копію листа, звернуся до юриста. Юристів тут немає щоб хтось знав як діяти.
Подтяжка• вчера в 23:14
А як ви дізналися про цей лист якщо його не отримували?
Прагматик флегма• вчера в 23:21
Ответ дляВіраміха
Вам не треба юрист це точно, повірте мені, вам потрібен бухгалтер щоб проконсультуватися.І краще звісно з інспектором поговорити по поводу пояснень.
Садоводница• вчера в 23:30
А если получаю оплаты на pay pal , то тоже могут отследить?
Сиреневенькая• вчера в 23:32
Автор в год 220 тыс это большая сумма, поэтому и прислали... Тут уже придется оформлять ФОП, и оплатить
Само_достаточная• сегодня в 00:06
Ответ дляВіраміха
Автор, відпишіться коли у Вас все вирішиться
Сиреневенькая• 2 часа назад
У вас был очень большой платёж одной суммой?
Наверное это сыграло значение
Я подала дачу , и покупатель переводил на карту 300 тыс грн , надо было указывать что продажа, и естественно покупатель платил налоги и военный сбор , и часть налогов на пополам
Сиреневенькая• 2 часа назад
Ответ дляВіраміха
Если вы продали дорогую коляску, и у вас есть чеки на нее за сколько покупали новую, то смело можно это применить , что бы доказать что вы продали свою дорогую вещь
А если нет чеков то это как перепродажа выходит, вам важно доказать бумажками что вы их покупали себе
Мелочунь• 2 часа назад
Ответ дляВіраміха
Солодких снів, думайте про податки, я думаю як подати декларацію і їх сплатити і раджу всім не фопам теж бути обережними. Якщо мене тут обізвали безпідставно що я говорю не правду то повірте, цих тем тут уже за останні 10 днів 3 шт не просто так. Частіше в ящик заглядайте. Бо тільки там буде папірець про лист. Щоб не було як в мене що я тепер випрошую копію у виконавця. Але ж ви думали я вигадала. Можу дати тел виконавця, ви в неї спитаєте є така практика чи ні. У всіх кого образила прошу вибачення і хто мені агресію приписував теж.
А навіщо ви самі звернулись за цим листом? А якби ви його просто не отримали. Цей лист є в вашому особистому кабінети в ДПС?
автор Віраміха • 2 часа назад
Ответ дляПодтяжка
В ящику лежало повідомлення з номером листа і проханням забрати на укрпошті, я пішла але вже пізно. Лист зберігався 14 днів. 7 з яких мене не було вдома. Я лежала з мамою в лікарні. Тому що в мене мама не може без стороннього догляду тому я там і ночувала з нею. Ось так в ящик ніхто і не дивився було не до ящика. Випадково чоловік побачив коли приніс платіжки за комунальні послуги. Ми відразу поїхали на укрпошту. І вони сказали хто надіслав лист. Я сама теоефонувала на гарячу лінію податкової потім жали тел центр канцелярії де по прізвищу знайшли відправку 13 січня листа на мене і хто його написав дали тел
Мелочунь• 2 часа назад
Ответ дляВіраміха
автор Віраміха • 2 часа назад
Ответ дляПрагматик флегма
Дякую. Інспектор не дуже хоче розмовляти. Причина проста за не надання відповіді на лист протягом 15 днів з моменту його повернення їм теє передбачено штраф від 8000 до 40000 грн. Тому їм не сильно вигідно мені щось надавати. Щоб і тут вкачати штраф.
автор Віраміха • 2 часа назад
Ответ дляСадоводница
Якщо це не банківська установа так
автор Віраміха • 2 часа назад
Ответ дляСиреневенькая
Наверное это сыграло значение
Не було. Але були суми декілька штук по 5000 грн
Мелочунь• 2 часа назад
Ответ дляВіраміха
То повідомлення могло загубитись і ви взагалі б не знали про той лист. Він же не вручений
автор Віраміха • 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
Нема, я вже там перевіряла вчора. Коли він повернутий. Він вважається в них мною отриманим і їм пофігу бачила я його чи ні. Вони і не хочуть щоб я його бачила. За не подання відповіді на цей лист є теж штраф від 8 до 40 тис грн.
Мелочунь• 2 часа назад
Ответ дляВіраміха
В мене теж є 2 повідомлення про рекомендовані листи від 29.12.25. Але я їх побачила тільки на минулому тижні, бо там не живу. І нікуди поки не зверталась
автор Віраміха • 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
Згідно пку вручений він чи ні їм однаково. Він повернутий і вваж автоматично врученим
автор Віраміха • 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
Це не обов´язково по наложках там по нерухомості вони присилають ще і земельні податки. Але канцелярія по прізвищу скаже суть листа. І дадуть номер виконавця. А ви вже можете виконавцю не тел. Але будете знати що вони хотіли. Якщо у власності є великі евартири більше 60 кв м та зем ділянки тоді це по них може бути якщо нема тоді може як мені
Мелочунь• 2 часа назад
Ответ дляВіраміха
У мене чоловік був юрист. То він завжди казав, щоб сама не проявляла ініціативу. По земельним теж є листи, але вони є в кабінеті ДПС
автор Віраміха • 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
І що я проявила. Я тел в заг канцелярію. Ну краще сидіти до 1 травня і потім отримати ще стільки ж штрафів і виклик в суд.
Мелочунь• 2 часа назад
Ответ дляВіраміха
У мене є і те і інше((( По нерухомості шлють вже 8 років(
Мелочунь• 2 часа назад
Ответ дляВіраміха
То є шанс, що вони той лист відкладуть, як не отриманий і більше не згадають
автор Віраміха • 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
Значить у вас не по питанням фоп. Зател в канцелярію ні до чого вас не зобовязує і ситуацію не змінить в гіршу сторону. Якщо ви не збираєтесь переховуватись
Мелочунь• 2 часа назад
Ответ дляВіраміха
Я якраз переживаю, що через це. По нерухомості вся інформація є в особистому кабінеті. І там листа цією датою +/- нема
автор Віраміха • 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
Вони навпаки подадуть на вас в суд бо ви їм не відписали. А вже в суд прийдеться йти.шансів мало.
Мелочунь• 2 часа назад
Ответ дляВіраміха
Ясно( У мене знайома працює в податковій. Спробую розпитати