ГоловнаЯ• 25 августа 2025

К18 несмывашка для волос подделка кто пробовал?

Цена на оригинал ого го, есть подделка на тему, кто пробовал и то и другое, поделитесь впечатлениями?
Кава з адреналіном• 25 августа 2025
Вазелин купите
ДлинноНожка• 25 августа 2025
У мене є оригінал, ви думаєте я буду купувати підробку з тему? Навіщо?
Асталависта бэйби• 25 августа 2025
Купляла на тему аналог іншого крутого розрекламованого. Ні користі ні шкоди. Але моєму волоссю і оригінали всякі модні не дуже заходять.
З останніх найкраще рідка праска від сойка. Але закінчюється вже банка і ще одну не куплю, хочу все ж таки, щоб був накопичувальний ефект
автор ГоловнаЯ • 25 августа 2025
Ответ дляАсталависта бэйби
Дякую за відповідь!)
автор ГоловнаЯ • 25 августа 2025
Ответ дляДлинноНожка
Ну якщо розглядати дайсон, пилосос , фен , існує безліч копій, і в принципі вони не гірші. Мені цікава думка інших про такі засоби для волосся. Хтось же купує їх..
автор ГоловнаЯ • 25 августа 2025
Ответ дляКава з адреналіном
Вазелин купите
Дякую, вже придбала . Напишіть адресу надішлю для Вас😉
ДлинноНожка• 26 августа 2025
Ответ дляГоловнаЯ
Ви особисто порівнювали ті копії з оригіналом? Щодо к18, то навіть оригінальна маска чудес з волоссям не робить, власне, як і всі засоби без силіконів. Вони працюють на довгострокову перспективу. Навряд чи китайці, чи хто там їх підроблює, повторили склад і продають за копійки.