Замріяна• 25 августа 2025

Як ви себе мотивуєте?

Якщо не хочеться нічого робити.
Бо багато робити і інформаційний перегруз =)

І напишіть свій список багато роботи. Може я зрозумію, що зря нию і мій список не такий і нагружений
Язвочка• 25 августа 2025
Ответ дляЗамріяна
На тиждень
машину в ремонт завезти і забрати
зуб поїхати поремонтувати
з дитиною зїздити в школу. справки, книжки, запис на гуртки на рік. Можливо щось докупити до школи
Масаж 2 рази
Спа 1 раз на 3 години
Манікюр
І сюди хочу втиканути роботу (я зараз у відпустці, але є купа задач), кафе з дочкою, зустріч з подругою, пошук роботи. І це все якраз не хочеться робити
Спа три часа єто с ума сойти.

Помеха справа• 25 августа 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Зарабатываю деньги на международных площадках, купил премиум машину, завел молодую любовницу...стараюсь не читать новости чтоб не расстраиваться
Шо за премиум машина?
автор Замріяна • 25 августа 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
А у вас сложный список ?
Я же написала +- как у вас, только еще на работу ходить нужно
А и да массаж тоже будет, но с 1 сентября.
Так напишіть свій список
Я ж написала. що поки я була на роботі - це була однозадачність. 8-10 годин ні про що не думаєте, крім робочих задач. Тому й немає перегруза
Мишка-шалунишка• 25 августа 2025
Ответ дляЗамріяна
Так напишіть свій список
Я написала....
А когда вы на работе вам о доме и ребенке думать не нужно ?
автор Замріяна • 25 августа 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Я написала....
Ну мені ваш список теж не здається перегруженим
ви на коли з машиною записалися? Список гуртків вже склали? По суті 3 справи. Або 2, якщо гуртки в школі чи по телефону
parele• 25 августа 2025
Ответ дляЗамріяна
Дочка в таборі. До її відїзду вчительки не було в школі. І гуртки теж не записувались
Справку в школу взяли раніше.
Одяг шкільний перебрали. Як на мене все є. Але щось би докупила. Типу рюкзак для прогулянків і кросовки на дощ
Вам терміново потрібна коза.
автор Замріяна • 25 августа 2025
Ответ дляparele
Вам терміново потрібна коза.
Я навіть за. Але попередньо треба ферма. Бо поки що лише маленька дача. Не до кози

Shim_ko• 25 августа 2025
Може дійсно треба відпочити?
Красота неземная• 25 августа 2025
Ответ дляЗамріяна
На тиждень
машину в ремонт завезти і забрати
зуб поїхати поремонтувати
Масаж 2 рази
Спа 1 раз на 3 години
Манікюр
А що тут термінового?
автор Замріяна • 25 августа 2025
Ответ дляКрасота неземная
А що тут термінового?
тут все термінове. все треба зробити за цей тиждень. бо далі в мене затяжне відрядження
Мишка-шалунишка• 25 августа 2025
Ответ дляЗамріяна
Я не говорила, что мне сложно.
Не записывалась никуда еще.
Список составили , но все не в школе, это самое сложное дело для меня.
автор Замріяна • 26 августа 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Я не говорила, что мне сложно.
Не записывалась никуда еще.
отож

я вже дитину з табору забрала. шкільні питання закрила. машина на ремонті. зустрічалася зі знайомими по робочим питанням. І зараз робота
також записалась на прослуховування на завтра і вияснила питання додаткових справок дитиніРізницю бачите?