ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 25 августа в 22:06

Нове економ авто чи б/в вище класом?

Що б придбали Ви?
Видна міленіалка• 25 августа в 22:07
Сума?
Natalia Кис.порошок• 25 августа в 22:08
Мы выбрали Б\у классом выше, хотя могли спокойно купить новое Китайское авто. Черри
Впораюсь зі всим• 25 августа в 22:08
Б/у в нормальном состоянии
Коварная Зая• 25 августа в 22:09
Бв
Цукрові вишні• 25 августа в 22:10
Мені достатньо було почитати про мотори і я купила бв
Вишиванка• 25 августа в 22:11
Я за нове економ. У мене саме так, нове авто за 25 тис.
Пускаю бісики• 25 августа в 22:12
Выше класс это выше расходы: резина, топливо, прочие расходники. Если нет постоянного стабильно высокого дохода, то такое авто будет обузой
НуКаНаКа• 25 августа в 22:16
новое это всегда новое
Барбітта• 25 августа в 22:17
Новая машина всегда новая , а то на новой машине ездят удовольствие получают, а потом следующий владелец ремонтирует
Solomiyka78• 25 августа в 22:19
Я теж за нове економ. Взяла шкоду октавію А 7 за 16000 з мінімальним пробігом офіційну, а можна було б взяти старіші ауді чи бмв, чи американця.
Дама_с_коготками• 25 августа в 22:22
Ответ дляВишиванка
25 тыс это эконом?
Solomiyka78• 25 августа в 22:28
Ось моя, з мінімальним пробігом, салон, верх-все ідеальне. 5-6 літрів на 100км бере палива
Вишиванка• 25 августа в 22:40
Ответ дляДама_с_коготками
25 тыс это эконом?
Так, для нової машини це економ.
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 25 августа в 22:48
Ответ дляSolomiyka78
Це ж бв, а не нове. Під новим я маю на увазі з автосалону
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 25 августа в 22:49
Ответ дляВишиванка
Так, для нової машини це економ.
Нову дивимося за 26. Погоджуюся з Вами, що це економ
Solomiyka78• 25 августа в 22:50
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ааа, я думала ви маєте на увазі з европи чи з Америки. А яке розглядаєте? Я просто з салону не потягнула б фінансово. Однозначно нове
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 25 августа в 22:53
Ответ дляSolomiyka78
Мали досвід поїздки на новому Рено Дастері 25 року. Вцілому залишилися непогані враження, високий кліренс і дуже хороший розхід палива.
Solomiyka78• 25 августа в 22:57
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Це ви хочете його взяти? Не знаю нічого за це авто, ми рено якось ніколи не розглядали
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 25 августа в 23:02
Ответ дляSolomiyka78
Думаємо взяти. Це бюджетне авто. Шкода октавія класна, але для нас низька. Камік пропонується з 1 літром двигуном, а карок і кодіак не в бюджеті.
Solomiyka78• 25 августа в 23:43
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
У чоловіка Шкода Кодіак 2019 року, брали у 2020 році за 28 тис дол. А зараз на них ціна космос просто, щось біля 40 тис
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 25 августа в 23:49
Ответ дляSolomiyka78
Так, ціни ростуть прямо на очах
Solomiyka78• 25 августа в 23:52
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Так, ціни ростуть прямо на очах
Шкоди в ціні на падають, у мене була Октавія А5, я її за хвилину продала на авторіа, тепер хочу А8, мабуть через рік
Пасти Ла• 26 августа в 08:36
Новое
Незламна Україна• 26 августа в 09:49
Ответ дляSolomiyka78
Поздравляю, отличный выбор. Октавии всегда в тренде.
Незламна Україна• 26 августа в 09:52
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Хм,16 см клиренс, ездим и за город на озера, речку, по плохим дорогам- норм, но хотелось бы выше (типа Дастера нового, но в нем не так комфортно как в Октавии).
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 26 августа в 10:11
Ответ дляНезламна Україна
От ’не так комфортно’ і викликає запитання, хоча ми не балувані
90x60x90• 26 августа в 12:16
Ответ дляSolomiyka78
Шкоду з Чері не порівняти. Шкода - це не економ.
ША! я прийшла!• 26 августа в 13:13
Ответ дляSolomiyka78
Как это с минимальным пробегом?
Значит не новая?
И выше вы советуете автору новое авто - что-то не сходится...
Мы брали 3-х летнюю Октавию A7, только пригнанную за 13$.
Новая в то время стоила 25$.
За 6 лет владения проблем никаких не было - плановое ТО и мелкие ремонты.
Сейчас эта машина стоит 10$.
Лично мне жалко заплатить деньги за новое авто понимая что просто выехав из салона оно потеряет 10-15% стоимости.
И через 3-5 лет стоимость ещё упадёт до 50%.
ША! я прийшла!• 26 августа в 13:17
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А ви подивіться її обзори з експлуатації на Ютубі - думаю ваша думка зміниться.
Взагалі не розумію захоплення паркетниками.
Позаду місця мало, багажнік маленький, розхід палива більший, експлуатація та ремонти виходить дорожче.
Ну а Дастер це взагалі мегабюджетний варіант...
Якщо по селу їздити то ще норм, для міста ця машина не потрібна.
Solomiyka78• 26 августа в 14:35
Ответ дляША! я прийшла!
Как это с минимальным пробегом?
Значит не новая?
Новая в то время стоила 25$.
Сейчас эта машина стоит 10$.
Покажите мне октавию а7 за 10 тыс, и откуда пригнанную? У меня официальная киевская с пробегом 70 тыс. Брала в мае за 16 000.
Я написала выше что имела виду новые, т.е не америка после ДТП.