Мама Карло• 26 августа в 20:40
Бомбер з Манго з розпродажу
Куртка сірий бомбер і зелений є. Дивлюсь ніхто не купує, хоча ціна норм. Можливо хтось собі такий купив і скаже, чи гарний? Чи не варто замовляти?
Мама Карло
• 26 августа в 20:41
Ответ дляВстидаюся запитать
Я там была недавно в магазине киньте ссылку может видела
Зараз спробую
Жінка з перцем• 26 августа в 20:42
Гарний чи ні, залежить не від картинки на сайті, а як сяде на вас. Невже це не зрозуміло?
Кидстаффовна• 26 августа в 20:43
А есть в Манго сейчас норм куртка типа ветровки чтоб сейчас ходить? Посоветуйте
Встидаюся запитать• 26 августа в 20:44
Ответ дляКидстаффовна
Так мы же не знаем какая вам нравится там курток вагон
Встидаюся запитать• 26 августа в 20:44
Ответ дляНетутешня
А, вже бачу, за 1399?
киньте ссылку уже))
Мама Карло
• 26 августа в 20:47
Ответ дляKittaa
Беріть артикул і рядом прописуйте бренд, в Тік ток завжди дивлюсь відеоогляди
Та щось не бачу там
Мама Карло
• 26 августа в 20:47
Ответ дляKittaa
Вони такі куці вживу і синтетичні
Я б не брала
Дякую
Админко• 26 августа в 20:48
Ответ дляМама Карло
фото
Качество синтетика, закашлатится сразу и короткий. А еще они уже не актуальны.
Мама Карло
• 26 августа в 20:49
Ще рубашку хочу фланелеву в клітинку, теж не знаю де брати норм)
Мама Карло
• 26 августа в 20:49
Ответ дляАдминко
Шкіряну, замшеву не хочу, короткий тренч теж....Не знаю що брати на цей перехідний період...
сою не люблю• 26 августа в 20:50
Ответ дляKittaa
Ужяс))
На такі гроші абсолютно нормальний,хто носить таке,я бачила в зарі.Є 3 кольори-сірий,чорний,бєж.
Нетутешня• 26 августа в 20:50
Ответ дляМама Карло
Я 2 роки тому в Туреччині купила фірми Котон. Жалкую, що тільки 1.
Встидаюся запитать• 26 августа в 20:51
Ответ дляМама Карло
фото
А видела такой. вообще он меня не заинтересовал. Горловина эта И вообще вид как будто недошито что-то
Встидаюся запитать• 26 августа в 20:52
Ответ дляМама Карло
Hilfiger
Встидаюся запитать• 26 августа в 20:53
Ответ дляKittaa
Тут краще, але повірте він не вартий уваги
Соглашусь полностью