А_мій_самий_самий• 26 августа в 20:16
Питання по поєднанню кольорів в одязі
Підкажіть, будь ласка, які кольори окрім чорного та білого підійдуть під всі 3 пари джинсів
А_мій_самий_самий
• 26 августа в 20:16
Нижні при денному світлі трохи яскравіші, більше зеленого. Типу лайм
Луноликая Вика• 26 августа в 20:20
Любой, наверное. Чёрный, белый, красный, бежевый. Все нейтральные цвета.
А_мій_самий_самий
• 26 августа в 20:22
Ответ дляKROX@
серый, светло-голубой, бежевый
Світло - блакитний не дуже до лаймового, є сорочка льняна і вона не пасує
А_мій_самий_самий
• 26 августа в 20:23
Ответ дляЛуноликая Вика
Тоненький червоний светр є, він дійсно гарно з синіми та сірими, але геть не пасує до лаймових
Мама Карло• 26 августа в 20:23
Зеленый тот который подойдет к нижним джинсам выбирайте, и розовый нежный тоже ко всем подойдет.
А зачем прям под все подбирать ?
Голубка миру• 26 августа в 20:24
Будь які кольори абсолютно підійдуть під ці джинси.
Бо джинси максимально нейтральні за кольором і зі всім комбінуються. Інша справа - верх підбирайте так щоб до лиця було вам гарно - бо це портретна зона
А_мій_самий_самий
• 26 августа в 20:26
Ответ дляМама Карло
А зачем прям под все подбирать ?
Хочу носити всі 3 пари в вересні, поки буде суха тепла погода, а під лаймові в мене лише біла+2 чорні футболки та 2 білі сорочки. А я хочу якісь тоненькі светри чи кофтинки
всегдаДаДа• 26 августа в 20:26
Если загуглить, то предлагается много вариантов, в том числе и голубой. Очень красиво.
Мама Карло• 26 августа в 20:27
Ответ длявсегдаДаДа
Голубой да тоже подойдет
Луноликая Вика• 26 августа в 20:27
Ответ дляА_мій_самий_самий
Потому что штаны лаймовые. Тогда нейтральные.
Не услоняйте. С верхними сочетается все, что хотите.
С нижними будет проблема совместить плотность цвета, нужен либо жесткий контраст в базовых оттенках. Либо все такое же светлое акварельное выстиранное, что не всегда подходит цаету лица. Не ошибетесь с натуральными землистыми от экрю до шоколадного.
А_мій_самий_самий
• 26 августа в 20:47
Ответ дляМама Карло
Голубой да тоже подойдет
Спробувала з блакитним. Там де з сорочкою, то колір джинсів максимально близький до реального. Там де з футболкою, то засвідчує колір штанів, але і футболка не світла і не зовсім блакитна,відтінок синього
А_мій_самий_самий
• 26 августа в 20:59
Ответ дляeuhunter
Так, з сірими та синіми в мене багато чого є що вдягнути, а от з лаймом біда. Ношу лише з білим та чорним, антрацитом.
Як вважаєте, з цього щось підійде?
Ответ дляА_мій_самий_самий
Оба варианта норм. Но вам явно сложно еще чтото добавить в обуви и аксессуарах.
А_мій_самий_самий
• 26 августа в 21:36
Ответ дляeuhunter
З взуттям навпаки все просто, тому що в мене є лише білі шкіряні кеди та ось такі кроси. У взутті мене хвилює лише зручність, я багато ходжу
А_мій_самий_самий
• 26 августа в 21:37
Ответ дляМама Карло
На последнем фото первая подойдет.
Перше фото ні? жодна не підійде до всіх 3 джинсів?
Ответ дляА_мій_самий_самий
Як вважаєте, з цього щось підійде?
Кроме ярких и темного кардигана, все подойдут. Радом с яркими цвет зеленых джинс станет совсем выстиранным.
И у вас на кроссах прекрасное сочетание как подсказка. Повторите любой 1 цвет из них вверху - и задача выполнена.
Мама Карло• 27 августа в 08:27
Ответ дляeuhunter
+100 в кроссовках как раз 3 цвета
Мама Карло• 27 августа в 08:30
Ответ дляА_мій_самий_самий
На первом фото все цвета нейтральные, но как по мне к светлым джинсам подойдет только центральная с первого фото.
А_мій_самий_самий
• 27 августа в 09:11
Ответ дляeuhunter
Дякую! В котре переконуюсь, що у вас є смак
А_мій_самий_самий
• 27 августа в 09:11
Ответ дляМама Карло
Дякую!
А_мій_самий_самий
• 27 августа в 09:12
Ответ дляМама Карло
+100 в кроссовках как раз 3 цвета
Дивно, що я сама не допетрала 🙈 у мене з цими лайсовими джинсами просто якийсь ступор, а я їх люблю, вони дуже здучні