Поросенка• 26 августа в 23:48

зараз хлопці зможуть хоч рідних побачити в Україні

Так точно!• 26 августа в 23:52
По видеосвязи?
Кумася• 26 августа в 23:55

А потім ловушка захлопнеться
Ну шо не так?• 26 августа в 23:56
Ви серйозно думаєте, що ’побачити рідних’ так цінно в 18-22? Якщо ризик - не виїхати назад
Трейдер кріпти• 26 августа в 23:57
Шо за вброси цілий вечір? Угомоніться вже нарешті,тролі кляті! Ніде нема точної інформації і пояснень до закону поки що,а тролі біснуються,відробляють рублі криваві.
Нічого,скоро зійдете всі кривавим проносом,скоро вам хвости і члени відірвуть разом з мошонками
Я не чарівниця вам• 27 августа в 00:03
Психиатричку в тред, срочно!
Молчунья• 27 августа в 00:07
Наверное смогут, если захотят.
Это решение, которое сегодня пронеслось по всем новостям, может иметь подводные камни и пока ещё не ясно какие. Главное не спешить, не выяснив всё за и против, потому что разрешили.
Кіна не буде• 27 августа в 07:42
Ответ дляНу шо не так?
Какой риск,если примут закон?
Кидстаффовна• 27 августа в 12:01
Ответ дляТрейдер кріпти
А ви впевнені, що рублі, а не гривні?