Ліньки гуглить• Изменено 27 августа в 08:48

Пити каву чи ні?

На вихідних було дуже погано. Є хронічна хвороба жовчного. Довгий час мій ранок починався з кави на порожній шлунок. Спочатку я пью каву з молоком( чашка 300 мл) і таких 2 чашки зранку, потім тільки сніданок. Протягом дня ще пила 2 рази. З субботи каву не пью і підтримую дієту. Але так хочется. Думаю, може після сніданку маленьку чашечку зробити(150 мл). В кого було так?
Зараз на дієті• 27 августа в 08:47
Не пить, от неё хуже будет
Попадалочка• 27 августа в 08:50
Всегда пью кофе на голодный желудок, просто кофе без ничего.
Бабуся Бетман• 27 августа в 08:50
Я пью, на меня кофе никак не действует в этом плане
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 27 августа в 08:50
Не шуткую
Заваріть і вдихайте аромат
Особисто мене відпускає. Подихала наче попила.
Але в мене тільки з кавою так прокатує))))
Ms. Искренность• 27 августа в 08:53
Жовчний не проти кави, АЛЕ не на голодний шлунок. Ну і не 3 шт в день :)))
Радість моя• 27 августа в 08:53
Пейте 1 чашку кофе ,если так сильно хочется
А то вы либо 4 в день ,либо ничего
О ,уже и здесь
Кофе обладает желчегонным эффектом и если нет серьезных противопоказаний,то чашка в день даже полезна .
Света С Приветом• 27 августа в 08:53
Автор - ну ви даєте
Звісно ні. У вашому випадку.

Ви зможете. Вся моя віра - у вас. Ви здрава розумна людина.
Дайте подуться• 27 августа в 08:53
Починайте ранок зі стакану великого теплої води, через 20 хв сніданок, потім кава і без молока
Меряю от 0• 27 августа в 08:54
Не пить. Совсем. Я отказалась от кофе и чая. И прошли головные боли. Это такое счастье- жить без боли. Никакая чашка никакого напитка не стоит здоровья. Если не хватает чашки с чем-то утром - пейте травяной чай.
Я_канеша_извиняюсь• 27 августа в 08:55
Та пийте ту каву. Ніякої шкоди від однієї- двох горняток не буде.
Я_канеша_извиняюсь• 27 августа в 08:55
Ответ дляДайте подуться
Яка різниця тепла вода чи кава?
Дайте подуться• 27 августа в 08:56
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Яка різниця тепла вода чи кава?
400 мл кави чи 400 мл води? Серйозно?
Дівчина Гілмор• 27 августа в 08:56
Пийте цикорій з молоком
Я_канеша_извиняюсь• 27 августа в 08:57
Ответ дляДайте подуться
400 мл кави чи 400 мл води? Серйозно?
Навіщо пити воду, коли не хочеться?)) хоче людина каву.
Ніякої шкоди від цього не буде.
Кров з молоком• 27 августа в 08:58
Води спочатку , потім сніданок з кавою
Дайте подуться• 27 августа в 08:58
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Ніякої шкоди від цього не буде.
Ви гастроентеролог?)
Пуки-куки• 27 августа в 09:00
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Яка різниця тепла вода чи кава?
Дуже велика різниця.
Я_канеша_извиняюсь• 27 августа в 09:00
Ответ дляПуки-куки
Дуже велика різниця.
В чому? В тому, що тепла вода чудодійна?
Радість моя• 27 августа в 09:01
Ответ дляМеряю от 0
А у меня головная боль,если я не выпью кофе утром
Пуки-куки• 27 августа в 09:01
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Якщо коротко, то ТАК.
Я_канеша_извиняюсь• 27 августа в 09:01
Ответ дляДайте подуться
Ви гастроентеролог?)
Можливо Ви? Якщо так, то обгрунтуйте користь теплої води)
Я_канеша_извиняюсь• 27 августа в 09:02
Ответ дляПуки-куки
Якщо коротко, то ТАК.
О. Люди. І чим))))?
Пуки-куки• 27 августа в 09:06
Автор, для вас зараз сполучення кави з молоком - не дуже. Та й же нащо серця.
Ваш жовчний точно взбунтується даже від 100 мл цього напою.
Ви ж, мабуть, робили УЗД жовчного під нагрудною. Та наглядно бачили як веде себе жовчний без їжі та через п´ять хвилин після шматочка вершкового масла. А тут і кава, і молоко являються стимуляцією жовчного. А вам зараз цього не треба.
Залиште жовчний в спокою.
Ms. Сама прямота• 27 августа в 09:11
Ответ дляДівчина Гілмор
Пийте цикорій з молоком
’Гарна порада’,якщо низький тиск. Мені від нього погано-болить голова, дуже знижує тиск
Ms. Сама прямота• 27 августа в 09:14
Якщо можете ( я напоикоад не могла відмовитись, без кави я як тряпочка), то відмовтесь на якийсь час. Або пийте, але після їжі і чорну каву. Кава з молоком це тільки для здорового шлунку і жовчного.
Белая и пушистая• 27 августа в 09:15
если плохо, то не пить. А шо делать? У меня когда гемморой обострился - тоже недели две не пила. Бо жопа болит сильнее и дольше, чем 5 минут наслаждения от кофе
Дайте подуться• 27 августа в 09:16
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Я написала автору пораду, не вам. Пийте, що хочете))
Доставучая• 27 августа в 09:21
Ответ дляДайте подуться
400 мл кави чи 400 мл води? Серйозно?
Серйозно. Три слова: тепла вода зранку. Три слова і три міфи
Марфа Українівна• 27 августа в 09:36
Ответ дляMs. Сама прямота
Первый раз слышу. У меня тоже низкое давление и часто пью цикорий с молоком. Мне не снижает и голова не болит
Хвігура мічти• 27 августа в 09:47
600 грм кофе утром??