Vicky-mouse• 27 августа в 12:08

Фліски Next

Дівчата, привіт! Чи купував хтось флісові курточки такого плану як на фото з дитячого розділу, але на себе? Там є розміри 164, 170 - мені підходить, але як вони будуть виглядати, може там рукава коротші чи іони ширші, ніж дорослі розміри. Підкажіть хто знає
17bob• 27 августа в 12:39
Если будут короткие рукова, пришейте манжети. Можно взять с куртки или старой толстовки.

последняя часть видео
автор Vicky-mouse • 27 августа в 12:46
Ответ для17bob

https://www.youtube.com/watch?v=ULq2Y0rhK7s

последняя часть видео
Дякую! Але хотілося б побачити як вони вживу на дорослій людині, якщо, звичайно, хтось брав)
talatala1• 27 августа в 13:12
Я брала собі звичайну фліску Некст найбільшого розміру серед дитячого,то на ріст 169см мені вона була куценька,хотілося щоб трохи довша була ,і рукав от і не малий ніби,але +1-2см не зайві б були.Не мала,я в ній хожу біля дому,але потім взяли в Олдневі фліску дитячу теж,то там норм було.
17bob• 27 августа в 15:42
Ответ дляVicky-mouse
Я вас умоляю!) Нравится - берите! Посмотрите в чем люди сейчас ходят, особенно молодежь!) Мне в 90-е носить нечего бь1ло!