8 років , 3 клас,
добрий день вам милі гості
добрий день і вам жюрі
вас я буду розважать,танцювати і співать.а з піснею і танцями час швидко мина.та й мені вас вітати пора.Дозвольте в оцю ось годину.вам зичити щастя й добра.
А далі зробити квітку семіцвітик. відривати пелюстки.а на них написано імя.прізвище.характер.клас.що полюбляе
добрий день і вам жюрі
а що взагалі потрібно казати?
привіт, мене звуть Катя, я люблю малювати/ліпити/співати... із задоволенням допомагаю мамі няньчити молодшого братика/ліпити вареники/мити підлогу/вирощувати квіти. ось тортик, який я сама спекла/малюнок, який сама намалювала/братик, якого сама виняньчила.
щось таке?
а, і не забутьте, як в кіно додати про мир у всьому світі (це чорний гумор у мене, насправді, не смішно).
готова допомогти з грамотністю і стилістикою, побудовою речень, а от щодо наповнення - навіть не знаю
щось таке?
Ответ дляtihon
добрий день вам милі гості
добрий день і вам жюрі
вірш мені не сподобався. а ідея з квіткою -
zoluwka2012• 17 марта 2014
Если дадите больше данных о ребенке-попробую составить в стихотворной форме, если интересно))