Дорогі жінки що робити якщо жінка не хоче сексу так часто як Я ?
Тобто я хочу хочаб 3 рази на неділю,а Вона 3 рази на місяць і то не завжди!!!
Що робити у цьому випадку???
Хотів знайти на стороні,чи стоїть воно цього???
Що робити у цьому випадку???
НетЕщеНаверное• сегодня в 08:26
Ну стоїть чи не стоїть у Вас то вже Вам видніше. Бо може з´ясуватися, що Ви мамкин їбака 😂
Мамина корзиночка• сегодня в 09:36
Ответ дляAndrzej20
Чого позор ???!
Є така проблема,у неї темперамент менше,у мене більше!!!
А когда вы женились, вы не замечали , что у вас темперамент не совпадает ? А по сути , если вам секса так не хватает - разводитесь и ищите новую жену - темперамнентную .
Ответ дляМамина корзиночка
Не не варік !!!!
20 років разом!!!
Раніше було ок і кожен день!!!
Зараз щось сталося з здоров´ям!!!
Сразу говорю взамен або іншого у неї немає!!!!
20 років разом!!!
Раніше було ок і кожен день!!!
Зараз щось сталося з здоров´ям!!!
Кицюююня• сегодня в 10:41
Ответ дляAndrzej20
Бля е така ситуація я уверен у багатьох!!!
Їй не так часто хочеться по різних причинах!!!
Йому дуже часто хочеться і ось що робити йому???
Просто цікаво почути це від жіночої статі!!!
Скажу Вам правду - Ви поганий коханець.
Кицюююня• сегодня в 10:49
Ответ дляAndrzej20
Як коханець чи як чоловік?
Чи тому що Я намагаюся зрозуміти що сталося з жіночої сторони?
Чи тому що спустя 20 років разом Я вперше подумав о любовниці?
Так іноді находить но є здравий смисл!!!
Я ж написала, що як коханець. Навіщо Вам коханка? Тріть ручки або купіть якісь приблуди в секс-шопі
Ответ дляКицюююня
Це як питання для тебе - резиновий ділдо,чи живий мужик?
Так само то резинова прибула,а не жінка від якої більше задоволення!!!
Розмовляем багато про ті чи інші причини,відповідь на питання чому 15 років було ок,а зараз щось не так ,що сталося? У Мене все болить,Я зараз не хочу як раніше -наситилась.
Кицюююня• сегодня в 11:03
Ответ дляAndrzej20
15 років вона терпіла. Резиновий краще