Покращена• 16 ноября 2025
Цікаві квест кімнати в Києві
Порадьте цікаві квести для дітей 14 років, Київ. Бажано правий берег, дякую.
Дама_из_рекламы• 16 ноября 2025
Мені найбільше подобаються квести у Замкнені.
Якщо діти люблять квести по фільмам, гляньте ще Кадрум.
Квести мережі Ізоляція дещо страшнуваті, зате дуже атмосферні. У них є незвична кімната рівно для чотирьох, Механікум, якщо не помиляюся.
ФрекенБок• 16 ноября 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
В Изоляции я была в «Алиса в зазеркалье». Не сказала бы, что атмосферный. Декорации, интерьер совсем не погружают в тематику квеста. Стены обтянуты мешковиной, пластиковой травой, пару сундуков у стенки стоят и картины. Вот и вся атмосфера.
А вот в замкненых да, атмосферные, там интерьер такой, будто ты оказался на самом деле в той реальности.
Еще в Кадруме хорошие квесты, но остальные, после замкненых и кадрума сплошное разочарование
ФрекенБок• 16 ноября 2025
Ответ дляСливочная пенка
Ми Кадрум полюбляємо. Хоч і дорослі, тупииим, ппц 😂😂😂
А в замкнутых были?
Сливочная пенка• 16 ноября 2025
Ответ дляФрекенБок
А в замкнутых были?
В Кадрумі? Ми тільки в Кадрумі і були, але в різних, там вони всі закриті, відгадуєшь квест, двері - відчиняються. В Оселі зла (корпорація амбрела) я аж злякалась 😂😂😂
ФрекенБок• 16 ноября 2025
Ответ дляСливочная пенка
Нет. Компания так называется «Замкнені»
Там очень классные квесты. Эта компания, для меня, на первом месте, а Кадрум на втором
Сливочная пенка• 16 ноября 2025
Ответ дляФрекенБок
Нет. Компания так называется «Замкнені»
Аааа!!!!
Ні, не були. А там акторів немає? Ніхто чипати мене не буде? І там є рації, таким тупеньким як ми допомагають?
ФрекенБок• 16 ноября 2025
Ответ дляСливочная пенка
Аааа!!!!
В замкнених нет с актерами
Там не рации, там кнопка есть, нажимаете и вам помогают
Сливочная пенка• 16 ноября 2025
Ответ дляФрекенБок
В замкнених нет с актерами
Клас, треба буде сходити.
Дякую за пораду. Ми обожнюємо квести
ФрекенБок• 16 ноября 2025
Ответ дляСливочная пенка
Клас, треба буде сходити.
Дякую за пораду. Ми обожнюємо квести
Они очень классные. Там одна локация закрывается, хотя квест Джентльмены и Матрица интересные
ФрекенБок• 16 ноября 2025
Ответ дляСливочная пенка
Клас, треба буде сходити.
Дякую за пораду. Ми обожнюємо квести
Только их новые квесты очень технологичные, я не любитель таких
Сливочная пенка• 16 ноября 2025
Ответ дляФрекенБок
Я вже сайт знайшла. Там дісно багато прикольных, навіть віртуальні є
ФрекенБок• 16 ноября 2025
Ответ дляСливочная пенка
Я уже все прошла. Но виртуальные мне не заходят, к сожалению укачивает
Дама_из_рекламы• 16 ноября 2025
Ответ дляФрекенБок
Я не була в Алісі, не люблю цю книгу.
Була у Механікумі, На межі божевілля, Експерименті.
Механікум дуже цікава кімната. Спробуйте. Починається з того, що всі четверо гравців майже не можуть рухатися. Реально на взаємодію.
Інші дві просто гарні.
У Замкнені я була десь у 15 кімнатах, мабуть, і вони реально найкращі. Деякі кімнати хотілося би забути, щоб пройти ще раз. Кадрум менше сподобався, були лише у одній кімнаті, двічі дещо заїдало, а це неприємно. І музика була надто голосною для нас.
Інші дві просто гарні.
Дама_из_рекламы• 16 ноября 2025
Ответ дляФрекенБок
Це які? Ми вже давно не були, останній квест проходили навесні, про Гаррі Поттера.