Забобонний фрукт• 27 августа 2025

Здаю квартиру в Польщі українцям

Підʼїзд великий, але українці тільки мої.
У мене з ними не склалося якось з першого дня, але платять справно і мені цього достатньо.
Там вона трохи скандаліста, але я трохи уступаю, я гнучка.
Він трохи дивний, але всі ми різні
І на тому я то кажуть добре.
Але приїхала за поштою, приїзджаю 1-2 рази на місяць ( до них не заходжу) і тут фото ….
Дівчатка, ну не йоб…мать….перемать….
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 27 августа 2025
Это провокация от поляков. Они ненавидят украинцев.
автор Забобонний фрукт • 27 августа 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Не правда. Не нагнітаєте. У любій нації є нелюди, але більшість поляків гарно відносяться до нормальних українців
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 27 августа 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Это провокация от меньшинства
Курочка-чубаточка• 27 августа 2025
Ответ дляПоросенка
Бляха.
Я тоже сдала українцям в Испании квартиру.
Прихожу за почтой и тоже квас. Фото прилагаю
Незалік, пляшка повна. Ви уявляєте скільки коштує квас за кордоном? Ніхто не викине повну пляшку. Тренуйтеся ще )
Поросенка• 27 августа 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Та дійсно, пляшка квасу, яка продається лише у українських перевізників чи привезена з України - то ж справа рук поляків. То просто співпало так, що раніше поляки не смітили у під´їзді, а почали виключно з заселенням українців.
П.С. автор, повністю підтримую! Я жила в іншій західноєвропейській країні, спочатку у нашому будинку українців не було, в потім їх привезли автобус. Матір Божа, який свинарник був. І так, то були саме наші. Можу ще розказати, як деякі спарювалися на газоні поруч з будинком із відповідними визгами. Одна Українка не витримала щоденних вечірніх криків під вікнами і виклала в українську групу аудіозапис з проханням припинити гинути матюки під вікнами щовечора. Люди є таке творять, що на голову не налазить.
А що це марка квасу? Якого виробника?
Курочка-чубаточка• 27 августа 2025
Ответ дляПоросенка
А що це марка квасу? Якого виробника?
Ви думаєте то моя?
Поросенка• 27 августа 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ви думаєте то моя?
Я думаю, що автор бреше
Дівчина Гілмор• 27 августа 2025
То прийдіть до них і скажіть ’Альона, Віталій там баночка не ваша? Знаю, що не ваша, ще раз подібне побачу, виселю’
Ответ дляДівчина Гілмор
То я ж так і зробила)
Дівчина Гілмор• 27 августа 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
То я ж так і зробила)
А вони що? Погано буде якщо будуть злопамятні, перевірте через тиждень справність всього
Курочка-чубаточка• 27 августа 2025
Ответ дляПоросенка
Я думаю, що автор бреше
Тут повно таких. Але це не означає, що таких ситуацій нема. Наші люди не сортують сміття, часто не купують пакети, а намагаються виносити у відрі, як вдома (це дикість). І кидають сміття просто коло смітника і на зелений газон. Я бачила стан газону до заїзду українців і через два тижні. І так, це були наші.
Щедрик• 27 августа 2025
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ппц,який сором .
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 27 августа 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
То я ж так і зробила)
И теперь ищете новых квартирантов?
ФФФФристайла• 27 августа 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я не виселю, але попросила прибрати їх.
А у вас доказательства, что нет ещё украинцев в подъезде или белорусов?
Ответ дляФФФФристайла
Ми чекаємо відео з камер
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
И теперь ищете новых квартирантов?
Ну це точно не проблема
ФФФФристайла• 27 августа 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ми чекаємо відео з камер
А если это не они, вы извинитесь?
ФФФФристайла• 27 августа 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Я б вам не здала квартиру. Ми з вами не підходимо одна одній вже давно 😃
Естественно, поляки арендодатели адекватнее вас
Ответ дляФФФФристайла
А если это не они, вы извинитесь?
Точно вибачусь. Я зараз повністю чесна.
Ответ дляФФФФристайла
Амінь
ФФФФристайла• 27 августа 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Точно вибачусь. Я зараз повністю чесна.
И как ущерб снизите на 1 месяц аренду? )
Ответ дляФФФФристайла
Ні
ФФФФристайла• 27 августа 2025
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ні
А в договоре аренды что написано у вас?
Ответ дляФФФФристайла
А в договоре аренды что написано у вас?
Який саме пункт вас цікавить?