Амбасадор щастя• 28 августа 2025
Вам імпонує Олена Мозгова?
Результат:
вже голосів:
42 (85.71%)
Ні
7 (14.29%)
Так
Vita_Nikolaeva• 28 августа 2025
это вы в контексте ее интервью недавнего спрашивайте или в связи с чем?
Амбасадор щастя
• 28 августа 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Ага, давно не бачила нічого про неї в інформпросторі і днями трапило на очі її інтерв´ю.
Вона мені здається досить агресивною людиною, яка крім батькового прізвища нічого не має в професійному плані.
Але це моя суб´єктивна точка зору.
Амбасадор щастя
• 28 августа 2025
Ответ дляЗ бісиками
Я не знаю кто это
Мабуть Вам до 30?
Це українська продюсерка, дочка українського легендарного співака Миколи Мозгового.
Vita_Nikolaeva• 28 августа 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Але це моя суб´єктивна точка зору.
я его вчера тоже вечером смотрела- фрагментами правда)
Вы имеете право на любую точку зрения.
Проехалась она по Пономареву нехило конечно. С самомнением у нее даже перебор на мой взгляд
Вы имеете право на любую точку зрения.
Амбасадор щастя
• 28 августа 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Вы имеете право на любую точку зрения.
От так! Останнє ваше речення - в десятку. Надмірна пиха і самогординя відвертає від неї.
PORKA• 28 августа 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Вы имеете право на любую точку зрения.
Расскажите, что она там про него наговорила
Vita_Nikolaeva• 28 августа 2025
Ответ дляPORKA
та вы сами лучше гляньте - там есть таймкода вы быстро найдете - и на скорости 2 быстро прослушаете
Vita_Nikolaeva• 28 августа 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Кто это? Мне 43
автор же написала в 5 комменте
Амбасадор щастя
• 28 августа 2025
Ответ дляPORKA
Але навіщо це все через 20 років? Я не підтримую жодну зі сторін, бо я не свідок. Але зазвичай трясеться назагал старою нижньою білизною, коли більше нічим привернути увагу.
З бісиками• 28 августа 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Мабуть Вам до 30?
Миколу знаю конечно, а дочку нет.
Чуть за 30
Файна пані• 28 августа 2025
Помню, как ее бомбило, когда ее Вован Девид, прости господи, Аксельрод не прошел отбор Евровидения.. Такая мерзкая, капец.
Амбасадор щастя
• 28 августа 2025
Ответ дляФайна пані
Боже, з цим перейменуванням на Девіда Аскельрода - це взагалі іспанський сором.
Пенек Возмездия• 28 августа 2025
Давно її не бачила і от сьогодні попалось відео з нею- я одразу і не впізнала її..з кожним роком красивішає.
Дюймовочка• 28 августа 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Але це моя суб´єктивна точка зору.
Ви праві