сЛАдКОежКА• 28 августа в 15:32
Виходьте на Олімпійській на концерт до Вакарчука
Співає в метро.
Доречі люди роздвлились
Одні кажуть молодець, прийшов підтримати киян.
Інші кажуть, він що нюхнув, в Києві завали розбирають. Трупи. А він співає
А ви як думаєте?
Доречі люди роздвлились
А ви як думаєте?
Вилосипедниця• 28 августа в 15:34
Там где Вакарчук, там неподалеку ТЦК. Советую не выходить
Непонятно• 28 августа в 15:35
Когда Харьков конкретно так обстреливали артиллерией, он тоже пел для людей в метро.
Ничего крамольного в этом не вижу.
Непонятно• 28 августа в 15:35
Ответ дляВилосипедниця
А советчицам то что?
сЛАдКОежКА
• 28 августа в 15:36
Ответ дляВилосипедниця
Я не здамся без бою)
Дівчина Гілмор• 28 августа в 15:37
Може я придираюсь, але останнім часом всі його нові пісні звучать як одна пісня, яка не має кінця
Наша взяла• 28 августа в 15:37
Ответ для66сезон666серия
Так він же служить в ЗСУ.Як так ?
спецзадание: паутина в метро
Не зви чайна• 28 августа в 15:37
Ответ для66сезон666серия
Так він же служить в ЗСУ.Як так ?
В сзч ушел
сЛАдКОежКА
• 28 августа в 15:42
Ответ дляНепонятно
Ничего крамольного в этом не вижу.
Доречі, я пам´ятаю його спонтанний концерт на скляному мосту 22.02.2022.
Трді він прийшов з посланням єднатися і триматися. Він то точно знав, що війна буде.
Це ми телята ще думали гадали. І от це відео концерту попалось мені 23 лютого. І не фанат його творчості, але подивилась безвідривно. І такі мене почуття переповнювали. Всі пісні підібрані були влучно. Я ридала на заході сонця в той день під ці пісні і не могла зупинитись. Було так важко на душі. І на ранок вже війна
Ось той концерт. Досі без сліз не дивлюсь. Особливий якийсь концерт.
І ці слова за день до війни
’ там зліва і справа цвітуть сади, там зліва і справа чужі світи’
І ці слова за день до війни
сЛАдКОежКА
• 28 августа в 15:42
Ответ дляМальдивирую
Що він п..р. З великої букви ’П’.
Чого це?
сЛАдКОежКА
• 28 августа в 15:43
Ответ дляНе зви чайна
Терпеть не могу эту мямлю картавую
У кожного свій смак.
Але він легенда української музики, як і Кузьма, Данилко
Дівчина Гілмор• 28 августа в 15:44
Ответ длясЛАдКОежКА
І ці слова за день до війни
То що, його концерти це типу знак, очікувати найгіршого?
ПультОт_БМВ• 28 августа в 15:44
його пісня ’Квіти мінних зон’ неможливо її слухати без сліз, дуже сильна
сЛАдКОежКА
• 28 августа в 15:44
Ответ дляДівчина Гілмор
Ні, це типу в складні часи він так хоче підтримати.
сЛАдКОежКА
• 28 августа в 15:46
Ответ дляПультОт_БМВ
Так, сильна.
Як і
Коли настане день, закінчиться війна
Як і
Коли настане день, закінчиться війна
Мішечок щастя• 28 августа в 15:46
Бачила фрагмент з його концерту. Він там увесь час стрибав, наче його бджоли за п´яти кусали. Якесь неприємне видовище. Для мене він був цікавим років 10 тому.
А те, що він зараз співає, коли на сусідніх вулицях вбитих дітей витягують..це не підтримка. Воно вже зовсім дахом поїхало.
А_я_ЛОЖУ!• 28 августа в 15:46
Ответ дляНе зви чайна
Терпеть не могу эту мямлю картавую
Згідна.Він не має голосу і слуху абсолютно. Кажу вам ,як людина з вищою музичною освітою.
Нагайна• 28 августа в 15:47
Ответ длясЛАдКОежКА
І ці слова за день до війни
Так тепло было?
Я помню, когда на меня скинули авиабомбы и пошел снег, такой красивый , а я стою, смотрю и плачу.
сЛАдКОежКА
• 28 августа в 15:48
Ответ дляМішечок щастя
От бачите, думки розділились. Людям важко і він прийшов музикою розрадити. Там нема шоу і танців. А тільки гітара і пісні
сЛАдКОежКА
• 28 августа в 15:50
Ответ дляНагайна
Так тепло было?
Так, було дуже тепло кілька днів перед війною. Я підсніжники роздивлялась на клумбі і дивувалась ранній весні