Баба на горошині• 28 августа в 23:35
Робота з маленькою дитиною
Привіт всім 😊
Я зараз у декреті з маленькою дитиною і дуже хочу знайти хоч якусь роботу чи додатковий заробіток.
Підкажіть, будь ласка: куди легше піти новачку без досвіду, що варто вивчити, щоб можна було працювати з дому, і які напрямки зараз реально затребувані для мам з малюком?
Буду дуже вдячна за будь-які поради та ваш досвід 🙏
Баба на горошині
• 28 августа в 23:37
Ответ дляКозачка
Англ мову знаєте ?
Базово, вільно спілкуватися не можу
Але хочу з середини вересня піти на курси онлайн
Баба на горошині
• 28 августа в 23:38
Ответ дляПроня_Прокоповна
Тут ніколи нормальних порад не було на цю тему
Дуже прикро(
Бесконечность-не предел• 28 августа в 23:39
нет нормальной онлайн работы с нуля
просто нет
а еще и с нормальной оплатой
просто нет
а еще и с нормальной оплатой
Не любовница• 28 августа в 23:40
Смотрите объявления может в какой интернет магазин нужен менеджер на оформление заказов
Сокодавка ще та• 28 августа в 23:40
Ответ дляБаба на горошині
Базово, вільно спілкуватися не можу
я в декет не уходила, взяла няню и на своей работе осталась
Козачка• 28 августа в 23:40
Ответ дляБаба на горошині
Базово, вільно спілкуватися не можу
Зараз багато є вакансій американських, канадських компаній, саме ремоут. Особливих знань не потрібно ( білінг спеціалісти, дата ентрі спеціалісти), але потрібна англ мова і бажання.
Баба на горошині
• 28 августа в 23:49
Ответ дляКозачка
Дякую, а не знаєте де краще дивитися вакансії ?
Баба на горошині
• 28 августа в 23:50
Ответ дляСокодавка ще та
У кожного свій шлях 🫶🏼
Козачка• 28 августа в 23:52
Ответ дляБаба на горошині
Ворк, робота юа. Ставите фільтри, ті вакансії де 100000 зп на ентрі левел, зразу мімо, то розвод. Всяких агенцій і всяких розводняків, там також є, але фільтруйте, думайте.
Всякі фейсбуки це фігня, як на мене, нормальну роботу там на знайти.
маминаБубочка• 29 августа в 00:11
Ответ дляМовчу, але хочу
Мами з малюком і затребувані ? Не смішіть
У нас можно работать удаленно и зарплаты гораздо выше рыночных, поэтому очень многие мамаши не идут в декрет. Так это просто ужас. Когда звонишь им по работе, часто трубку не берут, если берут, то из за криков тех детей невозможно вообще нормально решать рабочие вопросы. Но у нас, к сожалению, очень лояльное руководство, чем и пользуются мамаши, а другие сотрудники должны страдать
Баба на горошині
• 29 августа в 00:15
Ответ длямаминаБубочка
У нас це де? 🙂
А щодо вашого спілкування: «Мамаші» звучить не дуже приємно. Згадайте, колись і ваша мама сиділа з вами — чи було б вам приємно, якби хтось її так називав?
маминаБубочка• 29 августа в 00:17
Ответ дляБаба на горошині
У нас це де? 🙂
Ну название своей организации называть я вам точно не буду, нам таких ’работничков’ как вы и так хватает предостаточно.
Я таке знаю• 29 августа в 10:22
для мам з малюком - можна піти нянічкою в дитсадок, і дитину туди ж пристроїти.
а так берете, відкриваєте работа.юа або ворк.юа, пишете там в пошуковому рядку свій район і дивитесь, кого шукають.
або ж дивитесь віддалену роботу, або роботу для новачків. такі вакансії є і немало.
аромат Жука• 29 августа в 16:24
Ответ дляПроня_Прокоповна
Згодна
В декрете я работала копирайтером на свободном графике на бирже но это копейки на мелкие расходы.
Потом работала диспетчером по стенам
аромат Жука• 29 августа в 16:24
Ответ дляБаба на горошині
Базово, вільно спілкуватися не можу
Ну тогда ваше время будет занято курсами бытом и ребенком.
аромат Жука• 29 августа в 16:25
Ответ дляКозачка
Дякую я подивлюсь.
відчайдушна_домогосподарка• 01 сентября в 19:01
Вітаю! Якщо ваша дитина зовсім маленька - не спішіть шукати роботу, особливо, якщо немає на кого залишити малечу.
На дистанційці, як правило, вимагають повної тиші у робочий час
Якщо зможете забезпечити собі її на кілька годин у день - можна спробувати влаштуватися онлайн у колл-центр, проводити соц. опитування наприклад... Подібних вакансій є чимало - work.ua, robota.ua... Потрібно шукати, і можливо не один місяць... А що потрібно вивчити - вам розкажуть і навчать. Дуже гарна ідея з курсами англ. мови