Вчителька з мікрорайону• 29 августа 2025
Виїзжають з 18-22 чи ні? Я не бачу тем
Без комплексів• 29 августа 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Ну реально, наразі можуть виїхати лише ті, кому у 2022 виповнилось 18 і вони не змогли виїхати раніше. Всі інші (18-21р) мали змогу виїхати до 18р . Чому розганяють оцей ажіотаж - не дуже зрозуміло.
Есть процент парней которые могли выехать в начале войны, но не выехали так как ждали что скоро все закончится, вовремя не соориентировались( есть те кто выезжал до 18 летия, а потом вернулся и пожалел, но было поздно. Для таких это шанс
Без комплексів• 29 августа 2025
Ответ дляМенее Более
Вы мне это говорите ? Серьезно?😂
Я глазам своим верю пока)))
Подскажите, а большие пробки на вьезд в Украину? Я собираюсь через пару дней въезжать, боюсь застрять там
Доктор Варвар• 29 августа 2025
Ответ дляБез комплексів
Так , шанс.Але це ж не мільйони людей. І взагалі вважаю,що це дурне рішення: не дозволяти виїзд до 25р. Бо багато б хто залишився в Україні, якщо б дозволили виїзд до 25р. І освіта б не була в такий д..пі, і податків було б сплачено більше.
Банан-барабан• 29 августа 2025
Ответ дляВбигудях
Мій теж поки ні. Зараз ремонт в квартирі робить з нуля. Хоче, звісно, і пожити в ній після того , як все зробить ( під себе, дуже замррочився деякими речами ).
І їхати зараз в невідомість? Треба країну обрати, думати чим займатись. Як комп і все інше його робоче обладнання перевезти .
Пів року ще точно тут буде
Многие выезжают к родственникам и знакомым , которые уже за границей. Помогут устроиться. Главное , чтобы выехать ребята успели.
Холодная каша• 29 августа 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Виїжджають. А нащо теми?
Потому что 28 в ТГ писали, что парни стоят на границе, их не выпускают
Банан-барабан• 29 августа 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Не знаю хто куди їде, мій першокурсник пішов на зустріч зі своїми однокурсниками і з керівництвом закладу. А вся Совєтчіця вже давно виїхала, звідти лише на вентилятор закидають про пусті міста, про психів і алкашів на вулицях...
Ну ваш первокурсник не выезжает. Другие , кому от 18 до 22 , выезжают только так. Раз такая возможность появилась , тысячи парней ей воспользуются.
Холодная каша• 29 августа 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Кому треба ті особини, які виїхавши влаштовують святкування, забувши про реалії, гидко на таких дивитися
Получили бы вы вольную, тоже праздновали бы
Банан-барабан• 29 августа 2025
Ответ дляВбигудях
У всіх різні умови і обставини. Звісно, кому вже 22 поки і скоро 23- ті їдуть і швидко.
Кому 18- 20, навчаються в вишах, то , думаю, поки не поспішають. Бо їхати треба з кимось, десь знімати житло не дешеве, якось прступати в виш чи на роботу, не знаючи мови. Вони вагаються і не поспішають.
Якщо почнеться мова, щоб скасувати постанову про виїзд, тоді будуть черги на кордоні...
Если решат отменить выезд парней с 18 до 22, то не будут это обговаривать. Примут закон за 1 день и никто уже никуда не выедет. Как было 24 февраля 2022.
Холодная каша• 29 августа 2025
Ответ дляВбигудях
Спешат тоже. Кидают учебу и выезжают, боятся, что окно в свет закроют
Когда речь зайдет о том, чтоб отменить постановление, то выезжать уже будет поздно
Банан-барабан• 29 августа 2025
Ответ дляУсатая полосатая
Не знаю, о чем вы. Я просто комментирую происходящее.
Вы комментруете неправильно.
Вот если бы вы написали, что никто от 18 до 22 лет не выезжает и все мечтают остаться в Украине и в 23 стать мобилизационным ресурсом, то вас бы не обвиняли в заговоре и в том, что вы с другими работаете командой. Исправляйтесь и не расстраивайте наших форумных патриоток )
жар-птица Нюра• 29 августа 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
А что они должны делать? Они все правильно делают.
Самое главное - это исключительно жизнь каждой особынкы, как вы написали.
Без жизни все не имеет значение!
Ласунка• 29 августа 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Я таких не знаю. У мене в оточенні є ті, хто повернувся після 18 р. Таких розмов не чую.
Ну я теж про виїзд знайомих пост-фактум дізнавалася)
Хоча ще ніби вчора вони були в Україні, і навіть служили в ЗСУ))
Бабка-ежика• 29 августа 2025
Ответ дляПік Антна
Буду за два тижня на кордоні скажу, що там. З моїх знайомих ніхто не їде зараз, хто мав той виїхав до 18 річчя. Черги на кордонах завжди. Рідко коли нема.
Їхала місяць тому 8 годин на кордоні, але то було ще супер. Думала довше буде
А те кому на момент войны исполнилось 18? Теперь у парней которым сейчас 22 и 21 год реально появился шанс выехать. Да а те кому сейчас 20 реально могли выехать на момент начала войны, но не выехали, по этому и сейчас не факт что поедут
Бабка-ежика• 29 августа 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Вы из Запорожья или Харьков?
Пік Антна• 29 августа 2025
Ответ дляБабка-ежика
Тим кому 20-21- ще є час. Будуть дивитися до 22. Хто реально захоче зараз поїхати це 22 річні.
Немає якось ажіотажу поки.
Тирамісу на терасі• 29 августа 2025
Ответ дляПік Антна
Немає якось ажіотажу поки.
Що тут дивитися?
Я вже вище писала, атракціон щедрості по випуску студентів тривав у 2022 році десь місяць. І все.
Хто в перший день не кинувся оформлювати документи, ті досі чекають новий атракціон щедрості.
Як примінили цю норму, так і відмінять. Навіть не сумнівайтеся.
Пік Антна• 29 августа 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Що тут дивитися?
Все буде ок. Не нагнітайте.
Привіт з ботойбіччя• 29 августа 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Ну так їх три роки тримали людолови, ті що сафарі влаштовують щоденні.
Є чому радіти.
Хто їх тримав? 🙄 Тим, кому зараз 18-21 у 2022 було менше 18 років на момент 24 лютого, то чомусь не виїжджали.
Привіт з ботойбіччя• 29 августа 2025
Ответ дляМенее Более
Бегут, аж пятки сверкают) на границах аншлаг
Вы в первый раз на границе находитесь? Там постоянно аншлаг, потому, что беженцы-гастролеры некоторые туда-сюда катаются и еще сезон отпускной.
Менее Более• 29 августа 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Читаю комменты и даже не удивлена ситуации в стране….
Менее Более• 29 августа 2025
Ответ дляБез комплексів
Нет