Divashka18• 29 августа в 16:33

Як ви вважаєте?

Як ви вважаєте - це норм чи не варто звязуватися, чи я себе накручую? Пояснюю. Вибрала річ, написала в особисті продавцю о 12,00 - тиша..ну ок чекаю, о 15,00 мені відповіли,що товар є, написала відразу,що готова замовити і все знову тиша. Не знаю, якось і не хочеться вже там замовляти, враження,що продавець не зацікавлений в продажі. Чи то може я така швидка(ціна питання 3000)
Корсет_на_шурупах• 29 августа в 16:34
Если продавец указал номер телефона, позвоните ему, обговорите заказ и детали.
Шпондєр• 29 августа в 16:34
Мені теж довго відповідали
Я вже засумнівалась і хотіла плюнути
Але таки замовила і задоволена ))
Могли відповісти на наступний день
В той час як інша відповідають миттєво
Дюйм оф о4ка• 29 августа в 16:35
Не думали, что кроме вас в торговой жизни продавца есть ещё покупатели, неотложные дела, работа с товаром и ТД и ТП?
Дівчина Гілмор• 29 августа в 16:42
Ответ дляДюйм оф о4ка
Та прям такий конвеєр
автор Divashka18 • 29 августа в 16:47
Ответ дляДюйм оф о4ка
так,звісно, інша робота є, але написати реквізити для оплати - це 1хв
Единая страна!• 29 августа в 16:59
Так вы напишите - я настолько ва доверяю ято готова сразу заплатить вам на счет.
Ответят сразу
Замороженная селедка• 29 августа в 17:27
Ответ дляDivashka18
так а почему вы до сих пор заказ не оформили?
со стороны видится что вы мусолите, та тоже в таком же темпе.