Леся Українка• Изменено 29 августа в 18:06
На скронях почала зʼявлятись сивина.
Колір волосся темно-русий. Хочу затонувати волосся, щоб не видно було сивих волосин, але й щоб через декілька місяців волосся не почало не гарно відростати і не знадобилось постійне фарбування.
Чи можна так затонувати чи якоюсь методикою пофарбуватись, щоб було не надто помітне відростання ?
Хроники эмпатии• 29 августа в 18:09
Женщины, почему вы к седине относитесь как к чему-то ужасному и страшному?
Руда ліса• 29 августа в 18:13
Є спреї і пудра для маскування сивини. Але ж це як макіяж - після кожного миття голови треба обновляти.
Леся Українка
• 29 августа в 18:13
Ответ дляфан L.O.S.T.
А как вы затонируете чтобы не отростало не поняла.
Щоб не дуже помітно відростало
Руда ліса• 29 августа в 18:16
Ответ дляХроники эмпатии
Маркер віку і початку старіння.
Якщо це не молода жінка, в якої повністю сиве волосся - це просто цікавинка, то повна сивина - це +5-10 років у сприйнятті.
Я в 47 перестала фарбуватися, перефарбувала раніше зафарбоване волосся під свою натуральну сивину. +10 років.
фан L.O.S.T.• 29 августа в 18:17
Ответ дляРуда ліса
Я пробовала, это иногда можно если срочно надо, но постоянно ходить неудобно, оно мажется, голову надо мыть вечером в тот день как использовал.
Руда ліса• 29 августа в 18:17
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так, але це єдине маскування, якщо не фарбуватися
Викликаю на дебати• 29 августа в 18:18
Ответ дляГага Газу
Я тоже начала сидеть((((
Сколько вам дали?
ШобВам_КакНам• 29 августа в 18:23
Ответ дляГага Газу
Я тоже начала сидеть((((
сИдеть? поздравляю...лучше поздно, чем никогда....