Дівчина заглядєніє• 29 августа 2025
Як вам така плитка для ванної кімнати?
Дівчина заглядєніє
• 30 августа 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Мені блище по відчуттям Вулкано беж. Але і Атлас Перл теж має право на життя, він буде освітляти приміщення. Як на мене ці ввріанти краще ніж мармур у старпості.
Дякую 🌹 все, пошуки закінчилися) замовила атлас.
Дівчина заглядєніє
• 30 августа 2025
Ответ дляКнопкотиць
Мені перлинка. Щоб не зливалося з підлогою
Дякую
Снідаю авокадо• 30 августа 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Я рада що ваші муки вибору скінчилися. Похвастаєтесь потім що з того вийшло) бажаю вам отримати задоволення від результату.
Дівчина заглядєніє
• 30 августа 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Дякую 😘 Чесно, так добре вже видихнути. Я така людина, що мені дуже важко зробити вибір. Як буде готово, обов´язково покажу, що з того вийшло)
Десь так, але...• 30 августа 2025
Сьогодні бачила таку в приміщенні санвузла відділення, так собі. Для квартири можна знайти щось більш стильне чи цікаве
Коко Шанель• 06 сентября 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Автор, покажіть що у вас вийшло😉
У вас глаз алмаз, винайшли варіанти плитку, яку я і не бачила)
Атлас перл положили на пол в туалеті, ідеально підійшла і по якості супер
Дівчина заглядєніє
• 06 сентября 2025
Ответ дляКоко Шанель
Автор, покажіть що у вас вийшло😉
Ще немає що показувати у готовому вигляді, але купила я інші варіанти.
На жаль атлас перл був на залишку лише в Запоріжжі і доставити її безкоштовно ніяк. Тому я замовила пару варіантів на вибір в пункт видачі Епіцентру і вже як все побачила вживу обрала на стіни таку плитку і одна акцентна стіна з такої плитки під дерево. На картинці вона мені була не дуже, але вживу класна!
Коко Шанель• 07 сентября 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
А як замовляли ящиком? І потім можна повернути?
Покажіть хоч на картинці яка плитка, дуже цікаво
Ми вже майже закінчили, але тема плитки мене не відпускає) оту вашу вулкано беж теж хотілося б вживу побачили, я коли обирала не бачила іі
Дівчина заглядєніє
• 07 сентября 2025
Ответ дляКоко Шанель
Дівчина заглядєніє
• 07 сентября 2025
Ответ дляКоко Шанель
Вулкано беж теж не було потрібної кількості, тому я її не бачила вживу. Замовляла вулкано грей, то вона сіра. Як для підлоги підходить, для стін ні
Дівчина заглядєніє
• 07 сентября 2025
Ответ дляКоко Шанель
Замовила на пункт 10 видів плитки, потрібну квадратуру. Подивилася і серед них обрала які сподобалися. Брала на стіни, підлогу, на грубку і на поріг. Від решти відмовилася.
Не знаю, як буде ванна виглядати в готовому вигляді, але наданий момент дуже рада цій плитці. Під мармур в житті набагато гарніша. І та що під дерево теж супер. Рада як слон)
Коко Шанель• 07 сентября 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
фото
Має бути гарно❤️ поділіться потім готовим результатом
Дівчина заглядєніє
• 07 сентября 2025
Ответ дляКоко Шанель
Обов´язково! Сподіваюся що скоро)
Коко Шанель• 07 сентября 2025
Ответ дляДівчина заглядєніє
Обов´язково! Сподіваюся що скоро)
Роздивилася ближче іі, дуже прикольна, така не больнічно біла і неоднорідна і ще й матова, а ціна🔥
Дівчина заглядєніє
• 07 сентября 2025
Ответ дляКоко Шанель
Надії на неї немала зовсім, замовила вже за компанію, бо ціна те що треба і розмір великий. Але тільки зайшовши туди, решта варіантів відпали одразу. Приємна на дотик, не матова, але і не глянець, скоріше до сатину.
В мене вже нове замовлення в корзині)) але дуже пощастило що розуміючі працівники)
Дівчина заглядєніє
• 07 сентября 2025
Ответ дляКоко Шанель
В моїй місцевості приблизно така 2 сорт коштує 650 грн.
Завдяки Епіцентру вийшло непогано зекономити.