Да Щас же• 29 августа в 22:18
Зак результати що це означає
Дочці 13р педіатр для медогляду призначив аналізи. А ще була втрата свідомості тож лікар порадив здати.
Да Щас же
• 29 августа в 22:19
Там випадково не видно дані , 1.97 показник загальні нейтрофіли.
Дочка алергік на асіт терапії
КонФФетОшка• 29 августа в 23:14
Імунка активно працює з патогеном, чи то вірус, чи щось
Нейрофіли понижені, лімфоцити завищені.
ОливьЕЖечка• 30 августа в 00:03
Обследовали ребенка на герпесы? Если сейчас нет активной фазы болезни , значит есть персистирующая вирусная инфекция.
Да Щас же
• 30 августа в 00:30
Не хворіє взагалі востаннє в 2024р. Є алергія на асіт терапії може з цим пов´язано.