дамаАмстердама• 29 августа 2025
Скоро знову школа, 1 вересня, лінійка
А питання таке, чи одягаєтесь ви нарядно, красиво до дитини на лінійку на перший чи останній дзвоник? Чи одягаєте просто повсякденний одяг?
Тема просто поговорити))
дамаАмстердама
• 30 августа 2025
Ответ дляДобра всем!
Дочке 12. Сама хочет быть нарядной. У них нет ’тупых ивентов’, как написали выше. Вначале линейка и потом традиционный школьный квест. Его проводят каждое 1е сентября. Готовят старшеклассники. И потом какой-то сладкий сюрприз их ждёт. Какой не знаю, готовит школа.
Клас-це дуже прикольно
Державна школа чи приватна?
Добра всем!• 30 августа 2025
Ответ длядамаАмстердама
Так з дитиною ясно. Я теж купую для дитини нове, на лінійку одягається гарно.
А ви? Мені цікаво чи наряжаються батьки на урочисту лінійку?
А, вы про взрослых 😅
Я нет. Обычная одежда. Не спортивная. Привезу и уеду. Это праздник для детей, родителей не звали 😅
Добра всем!• 30 августа 2025
Ответ длядамаАмстердама
Клас-це дуже прикольно
Державна школа чи приватна?
Державна. Русанівський ліцей. Київ.
Люблю пиво• 30 августа 2025
Ответ длядамаАмстердама
Аа, не зрозуміла запитання, коли були присутні батьки це до ковіду, я зазвичай вдягала класичні брюки, блузку, те що було дома із більш кращого одягу, не повсякденне
СкокоМнеДадите• 30 августа 2025
У нас діти самі вже ходять на 1-е вересня та на останній дзвоник, 7-й клас, я на роботу....
А так як раніше (в молодших класах) я перед роботою на лінійку ’забігала’, то була вдягнена ’по-робочому’ (тобто офісно)
дамаАмстердама
• 30 августа 2025
Ответ дляДобра всем!
А, вы про взрослых 😅
А я то подумала що ви на всю сім’ю для лінійки купуєте відповідний одяг😅
Просто я помічала деяких мам які приходять на лінійку як на весілля))) як на мене це трохи недоречно)) тому назріло таке питання для обговорення))
Добра всем!• 30 августа 2025
Ответ длядамаАмстердама
Я так тільки в 1й клас вела 😅 і в 2й купила сукню. Так і висить 2 сукні, які я майже не носила, хоча вони повсякденні )) це був мій максимум. Вже 7й клас. Джинси і футболку вдягну.
дамаАмстердама
• 30 августа 2025
Ответ дляДобра всем!
Я минулий рік на 1 вересня свого першачка одяглася гарно але не прям дуже нарядно🤭
Прийшла а там пару мам з зачісками, макіяжем, в нарядних сукнях, хтось навіть привів з собою фотографа. І я така ого, а це на стільки треба було готуватися 😁
Добра всем!• 30 августа 2025
Ответ длядамаАмстердама
О це в нас так було в першому класі. ) в мене була повсякденна сукня. Не пам´ятаю чи фарбувалась, може вії хіба що 😅 і так само всі нарядні, як в вас. Купила в другий клас нову сукню, бо вдома одна єдина, не піду ж в минулорічній. Прийшли ми в школу, думала підемо на каву з мамами.. ага, всі дітей висадили хто в чому був, в машини посідали і поїхали по своїх справах. 😅 сукню можна було не купляти ) зато на відкритий урок до дітей на танцях мами як на весілля, а я приперлася в шортах джинсових довгих і в футболці. сиділа, як біла ворона 🙈
дамаАмстердама
• 30 августа 2025
Ответ дляДобра всем!
😄
ХаДиДиШь• 30 августа 2025
Ребенок идет в 4й класс и в этом году наконец-то будет линейка в первый раз .
Собираюсь одеть что то повседневно уместное .
СкрипяСердцем• 30 августа 2025
Не наряжают, но в меру прилично. Сейчас хожу в джинсах с прорезами, черной майке и кроксах. Надену обычные джинсы, кроссовки, светлую рубашку. Сын в лицее учится, директор с придурью, остро реагирует на одежду типа с надписями, капюшоном, шорты нельзя, джинсы с дырками нельзя. Не хочу его нервировать лишний раз))
дамаАмстердама
• 30 августа 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
😁
Не повезло вам з директором (
Мені наш директор подобається, без мух😁
На лінійці з дітьми може заспівати, за одяг наче не довбе. Просить аби без джинсів з дирками😁
Не повезло вам з директором (
Мені наш директор подобається, без мух😁