Фрикаделька• 30 августа 2025
Пральна машинка погано відстірує
Ви стикалися з тим, що різні пральні машини за умов однакового порошку і температурного режиму по-різному відстірують речі? Я переїхала з одного зйомного житла на інше, порошок лишився той самий, але пральна машина на новій квартирі - Samsung eco bubble, доволі старенька. На попередній квартирі я сама купувала машинку, vestfrost, модель не пам’ятаю. Так от що там, що там прала на 60 градусів в режимі «бавовна» однаковим порошком. Там речі відстірувались пречудово, тут же якийсь кошмар((( запах поту нікуди з речей не дівається( що робити? Як це побороти? Більше нічого не змінилось, ні дезодорант, ніяких нових ліків не приймаю, щоб можна було звинуватити власне піт.
ВсеЧетко• 30 августа 2025
На стирку засыпать кучу порошка и включать двойное полоскание, потом еще 1 короткая прога, в качестве полоскания, без порошка.
Фрикаделька
• 30 августа 2025
Ответ дляВсеЧетко
Не виходить купу порошку( якщо більше піни, ніж положено, ця машинка починає видєлуваться і не пере. Видає помилку: забагато піни. І хоч ти трісни.
ВсеЧетко• 30 августа 2025
Ответ дляФрикаделька
Тогда менять.
Замріяна• 30 августа 2025
Режим хлопок ни о чем еще не говорит, потому что разные машинки разную стирку могут предполагать под этим названием.
В моей LG это стирка на 3-4 часа (машинка сама взвешивает и решает, сколько) и использую я его только для постельного.
Фрикаделька
• 30 августа 2025
Ответ дляЗамріяна
Тут взагалі немає довгих режимів, обрала найдовший - 2 години 50 хвилин. І все рівно речі не вистіруються(
Не заздріть тьоті• 30 августа 2025
Ответ дляЗамріяна
3-4 часа это жесть, у меня тоже такое.
Её можно дурить, включить пустую, оно поставит 1,20-1,30, потом пауза и ложить вещи
Не заздріть тьоті• 30 августа 2025
Ответ дляФрикаделька
Так сама машинка ставит 3-4часа , это капец
Замріяна• 30 августа 2025
Ответ дляФрикаделька
Для одежды такие длинные режимы и не нужны.
Вы же не с простыней запах пота отстирываете.
Может, меньше нужно в бак класть одежды.
Я как-то решила на скору руку постирать в быстром режиме (30 минут) , забила бак, включила, достала из бака сухие внутри вещи. На них вообще вода не попала. Потом почитала, не больше 2 кг этот режим позволяет стирать.
Замріяна• 30 августа 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
3-4 часа это жесть, у меня тоже такое.
Зачем дурить, когда полно коротких режимов?
LG регулярно занимает первые места по качеству стирки в разных рейтингах. Так что я лучше им доверюсь - пусть стирает, сколько хочет.
Не заздріть тьоті• 30 августа 2025
Ответ дляЗамріяна
Оно тяжёлые вещи мне ставит 3-4 часа, нафиг оно мне надо такое, или мокрое положишь столько ставит времени 4часа
Не заздріть тьоті• 30 августа 2025
Ответ дляЗамріяна
Мне 4часа не надо
Замріяна• 30 августа 2025
Ответ дляНе заздріть тьоті
Мне 4часа не надо
так включите другой режим
их там полно
Фрикаделька
• 30 августа 2025
Ответ дляЗамріяна
На короткому режимі взагалі - що прав, що не прав!
Не заздріть тьоті• 30 августа 2025
Ответ дляЗамріяна
так включите другой режим
их там полно
Я включаю хлопок оно взвешивает и ставит 1,29 так, если много вещей или мокрые то эта же программа ставит 4часа
ДлинноНожка• 30 августа 2025
У меня 3 часа с замачиванием и двойным полоскания на 60 градусах. Так стираю постели и полотенца. Вообще от порошка зависит. Гели хуже выстрирывают, я заметила.
Оксана -1f11• 30 августа 2025
У нас погано пере, але у нас вода проблемна зі свердловини. Як у Вас з водою?
Фрикаделька
• 30 августа 2025
Ответ дляОксана -1f11
Київ, правий берег… фігова вода, жовта, багато осаду. Але я недалеко жила від цього місця, не думаю, що вода якось критично інша… на попередньому місці теж була жовта.
Фрикаделька
• 30 августа 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Абарабан теплийпри пранні? Може не гріє воду?
Теплий, навіть гарячий.
ничевока• 30 августа 2025
Ответ дляФрикаделька
Что странно. Даже замачивание на такое время убрало бы запах пота.
ничевока• 30 августа 2025
Автор, никогда с таким не сталкивалась. Единственное, что пришло в голову - налить жидкий порошок и в отсек для полоскания. И поставить дополнительные полоскания потом.
Да будет так• 30 августа 2025
У мене був такий самсунг. Кращої машинки годі шукати.
Ставте режим постільна білизна і додайте опцію замочування.
Фрикаделька
• 30 августа 2025
Ответ дляДа будет так
Ой, може ти у вас нова була? Ця спочатку здавалася класною через те, що тихенька. Але стірає набагато гірше, ніж попередні зануссі і вестфрост( може, це конкретно з цією щось не те…
Да будет так• 30 августа 2025
Ответ дляФрикаделька
Спочатку була нова)))
Фільтр почистіть. І включіть очистку барабана після цього. Там по інструкції треба додати порошку, але прям чуть. Або плямовивідника пів чайної ложки.