Кицюююня• Изменено 31 августа 2025

Блокування карти

ВПО в Кривом Роге, уехали из Славянска ещё в 22 году. Снимаем квартиру. Звичайно КП не оплачую у Слов´янську, тому що лише вистачає на зйом і тутешню комуналку
Пришло виконавче впровадження - борг за опалення у Слов´янську. Наклали арешт на кошти в Монобанку, але на інші картки арешту немає. Завтра зв´язуватися з виконавцем буду
Але порадьте, як бути в такій ситуації, кошти можливо десь нашкребу (не знаю де ще). Їхати до Слов´янська, чи оплатити картою ПБ? А потім відправляти квитанцію у ВС ?
Кудрі кручу сама• 31 августа 2025
Там не только арест. У меня на 45 тыс долга была ещё комиссия тому кто наложил блокировку 5 штук.
автор Кицюююня • 31 августа 2025
Що стосується боргу , то весь цей час кидала невеликі суми за можливості, 100, 200 , 500 грн на борг
МЕСТО_Встречи• 31 августа 2025
Ответ дляКудрі кручу сама
Это да. Сволочи.
Нам по работе приходят исполнительные, которые мы должны с зарплаты удерживать. Офигеваем от комиссии исполнителю.
Сейчас даже за вывоз мусора приходят исполнительные.
автор Кицюююня • 31 августа 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Это да. Сволочи.
И что делать? Когда была в родном городе,занесла справку впо в Теплосеть, но это ничего конечно, не изменило
Файно Замало• 31 августа 2025
су.....ки извините.
по теме, к сожалению, не подскажу.
а нельзя отключить там отопление и не платить за него?
автор Кицюююня • 31 августа 2025
Ответ дляФайно Замало
су.....ки извините.
по теме, к сожалению, не подскажу.
Нет, там централізоване опалення
Зубная фея• 31 августа 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Это да. Сволочи.
Это исполнитель частный, наверное, он работает за процент. В мое время, когда гос исполнители водили меня по семи кругам ада, теряя мой исполнительный лист, не давая мне справку о неуплате алиментов, не ища моего бм, я бы хотела, чтобы существовали частные исполнители.
Котики-муркотики• 31 августа 2025
Уроды, просто сочувствую вам
Как решить вопрос не знаю, платить долги за жилье там - это в никуда
Стигла полуниця• 31 августа 2025
Ответ дляЗубная фея
Зараз виконавчий збір державним виконавцем в розмірі 10% передбачено законом.
Однак є перелік випадків коли він не стягується.
Стигла полуниця• 31 августа 2025
Ответ дляКицюююня
Зверніть увагу, що за наявності виконавчого провадження у вас мінімум 2 боргових зобов´язання.
Це сам борг за КП + судові витрати.
Крім того, може бути комісія виконавчої служби.
Я натуралка• 31 августа 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Это да. Сволочи.
Ну, тобто, людина працює, отримує зарплату, щось купує поїсти-попити-вдягнути-розважитися, а за комунальні не платить, навіть за вивіз сміття. Це принципово?
Тоді чому сволочі саме виконавці?
автор Кицюююня • 31 августа 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Це сам борг за КП + судові витрати.
Ну Монобанк пропонуує оплатити тільки борг за комуналку, тобто поповнити рахунок на картці, там тільки сума боргу
Стигла полуниця• 31 августа 2025
Ответ дляКицюююня
Як варіант, поповнити карту. Гроші підуть у виконавчу.
Але....Треба дивитись судовий наказ, наприклад в Дії.
Там вказані суми кому куди і скільки.
Виконавча стягне зараз, наприклад, в інтересах постачальника послуг. В завтра випливе провадження по боргу перед судом!

І якщо по КП у вас комісії виконавця може не бути, то по боргу перед судом буде.

Тому розберіться з сумами, які зазначені саме в судовому наказі/рішенні.
автор Кицюююня • 31 августа 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Там вказані суми кому куди і скільки.

Дякую!