Бентливуман• 31 августа 2025
Манікюр Харків. Хто до 22 року ходив до Дмитра в студію Давидової?
Болюче питання)) ніяк не можу знайти майстра з манікюру/ педикюру. До 22 року ходила в студію Давидової до майстра Дмитра. І ось уже багато часу не можу нікого знайти з такою ж якістю.
Дівчата, порадьте майстрів, бо вже занедбала свої руки і ноги.
Якщо ще додасте фото манікюру, всесвіт буде прихильний до вас))
Вкаблучках• 31 августа 2025
Фото не будет, тут любое обгадят. Методом проб ищите своего мастера. Меня на поход к Дмитрию хватило на три раза. Таких заусениц через три дня после его маникюра у меня не было даже после начинающих мастеров.
Бентливуман
• 31 августа 2025
Ответ дляВкаблучках
Дякую за відповідь. У мене навпаки після нього все було ідеально.
Ходжу, пробую інших майстрів, але це капець якийсь.
Птица секретарь• 31 августа 2025
Ответ дляБентливуман
Вам мужчина делал педикюр?
Бентливуман
• 31 августа 2025
Ответ дляПтица секретарь
Вам мужчина делал педикюр?
Так. Часто навіть гінекологами є чоловіки)) Не заборонено наче)
Леопардові панчохи• 31 августа 2025
Марина, ходжу до неї багато років (зараз епізодично , наїздами), дуже задоволена
Бентливуман
• 31 августа 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Дякую 🙏
Бентливуман
• 31 августа 2025
Ответ дляЛеопардові панчохи
Дякую 🙏