Летала_НаМетле• 31 августа в 23:09
Хто ходив на Ребелію?
Як враження?
Танцепесенная• 31 августа в 23:17
Якщо це до дня незалежності та штука музична, то я не змогла все послухати. Вона мені нагадує як в американських фільмах церкву показують, де весь час співають чорношкірі
Летала_НаМетле
• 31 августа в 23:22
Ответ дляТанцепесенная
Мабуть воно
Танцепесенная• 31 августа в 23:31
Ответ дляЛетала_НаМетле
Мабуть воно
Я в ютубі дивилась, слухала. Не змогла дослухати. Дуже нав´язливо одне і те саме, товчуть воду в ступі. Мені не зайшло.
Летала_НаМетле
• 01 сентября в 07:03
Ответ дляТанцепесенная
Дякую, бо гроші не малі. Думала, якщо дійсно вау, то піду. Тоді не піду