Ща как дам• Изменено 01 сентября 2025

Ціни в Україні це просто якийсь жах! Що будемо робити?

Якщо чесно, уперше створюю тему стосовно цін. До цього року вважала, що вони ринкові, адже усі країни світу живуть за ними. Тому не жалілася, бо це світовий ринок і ось так він регулює ціни. Але зараз вважаю, що ціни в нас стали вперше вищче, аніж у Польщі чи Німеччині. Дуже часто виїжджяю до ціх країн, та порівнюю їх ціни, та наші. Вони в них нижче за наші. Це ненормально. Чому в країні с зарплатнею у 300-400 долларів, ціни вищче аніж у країнах із зарплатнею набагато більшою за нашу? Намагаюся ввезти в Україну як можно більше продуктів харчування, щоб не скупати їх тут по більшим цінам.
Петриківна• 01 сентября 2025
Ответ дляНа пів ставки
конечно, кто живет там никогда не берет то масло по 8 злотых, всегда есть акции, кинул 3 пачки в морозилку и до следующей акции
олия подсолнечника я беру 1+1 то выходит по 3.5 злотых литр, это 40 грн литр и это не 750 мл даже
купил и поставил себе в шкаф
да. за квартиру плачу 15 тыщ на гривны, но в Украине не факт что в двое дешевле была бы аренда. При зарплате 40000 тыщ грн вполне себе вписываешься
Ви так гуманно платите за квартиру, у мене дитина студент, то кімната дорожче виходить і не тому, що ми щось захмарне обрали, така ціна в середньому зараз +/- ( Краків).
Карма хамелеона• 01 сентября 2025
Ответ дляKROX@
Скумбрія по 8 прийшла в чат
Ви навмисно не пишете, що ціна за 100 грам чи така ....
Ну, здуру можна і х*р зламать. Люди купаються по 12-15 грн за кіло.
А ви щось на багатому пишете.
На пів ставки• 01 сентября 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Да ладно. У меня на столе в жару двое суток простоял вскрытый пакет молока и норм. И йогурт просроченный не умирает. Это в Украине
у меня в Украине стаканчик мороженого в жару 35 градусов пролежал на столе до вечера и сохранил форму вспененного нечто
На пів ставки• 01 сентября 2025
Ответ дляАшотакоя
Ем. И не вижу в этом проблемы
ну не все веганы и солнцееды, я вот без белка не наедаюсь
ГейСюда• 01 сентября 2025
Ответ дляingaryta
а аренда в германии а медицина а бьюти а налоги а цены на квартиру?
И не только в Германия. В Польщі та же история. Сравниваю Киев и Варшаву.
Там стоимлсть съёма комнаты очень не в центре = стоимости съёма в Киеве квартиры почти в центре.

Стрижка мужская в 2-3 раза дороже.

Коммуналка тоже ого-го. Да все услуги, любые.
Сама купляю квіти• 01 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Скільки в Німеччині людина платить податків за життя?
А у нас?
у нас більше розуйте очі
західний_діалект• 01 сентября 2025
Ответ дляЩа как дам
Коли ж вони усі нажеруться усі ці політики, можновладці, та олігархи. Свині!
Лише коли народ змусить їх зупинитись.
Тож, нажаль, по факту ніколи
Моя улюблена страшко• 01 сентября 2025
Ответ дляНа пів ставки
бред
прекрасный сыр, шоколад и масло в польше и животы не болят
мороженое без химозного привкуса и ощущения жира во рту
вот сегодня была акция - на 7 злотых купила 4 пачки 1+1
На здоровье! Больше и сказать нечего.
Украиночка• 01 сентября 2025
Ответ дляOrganic
Я хочу щоб помідори рожеві були по 40 грн за кіло
я продам , приїзжайте
Украиночка• 01 сентября 2025
Ответ дляЛЮБА
Где картошка по 25 ?это же постараться найти надо !
в Луцьку, велика...бльшсть по 20, але 2 вчора питала..
ЛЮБА• 01 сентября 2025
Ответ дляУкраиночка
Цены в сетевых магазинах одинаковые
На пів ставки• 01 сентября 2025
Ответ дляГейСюда

Стрижка мужская в 2-3 раза дороже.

я стригусь в польше за 50 злотых, меня устраивает. точно не дороже в 3 раза чем в Украине
Украиночка• 01 сентября 2025
Ответ дляЛЮБА
Цены в сетевых магазинах одинаковые
на базарі купляю..
ЛЮБА• 01 сентября 2025
Ответ дляУкраиночка
на базарі купляю..
цена на картошку в сетевых магазинах 15-17 гривен , вы можете хоть за миллион купить !
Украиночка• 01 сентября 2025
Ответ дляЛЮБА
та да, но ви пишете, що такої цни нема, є...
ЛЮБА• 01 сентября 2025
Ответ дляУкраиночка
Я говорю поискать надо ту цену в 25 гривен . Возле дома покупаю уже больше месяца по 15-17 гривен , если на оптовый мешком то от 12 гривен
Пищалка• 01 сентября 2025
Ответ дляПетриківна
І у нас така ситуація, квартира 2000 зл плюс комуналка, біда в тому, що не хочуть здавати хлопцю, мусили брати що було...і ще син не студент в Польші...ми з дому допомагаємо, а як самі будемо зимою вигрібати-сама не знаю
KROX@• 01 сентября 2025
Ответ дляКарма хамелеона
А ви щось на багатому пишете.
Я коментую конкретне фото в дописі. Де написано, що 6 грн за кг.
До чого тут люди купують?
Organic• 01 сентября 2025
Ответ дляУкраиночка
я продам , приїзжайте
А де ви
Украиночка• 01 сентября 2025
Ответ дляOrganic
А де ви
в Луцьку... просто в цьому році вродило багато, та різних...сама дивуюсь...
Сусідка знизу• 01 сентября 2025
Ответ дляСама купляю квіти
у нас більше розуйте очі
Та ви що?
У нас же немає конвертів, сірих/чорних зп.
Коли здають житло, то всі ж платять податки. Коли ведуть підприємницьку діяльність, то всі оформлюють ФОП.
Із-за таких недалеких як ви, можна легко маніпулювати такими темами як ця.

І просто поцікавтесь системою оподаткування Німеччини. Не на соціалі сидячи, а скільки громадянин країни платить. Може дійсно очі відкриються
Украиночка• 01 сентября 2025
Ответ дляЛЮБА
не поискать , мені ринок ближче чим сільпо...в маленьких, т що рядом по 20
ШобВам_КакНам• 01 сентября 2025
Ответ дляOrganic
А конкретні якісь будуть ідеї? Ну щоб я могла до вас приєднатися в боротьбі з цим неподобством
Мені ціни не подобаються
Посадите дома в горшочки на подоконнике помидоры, огурцы и продавайте потом по 5 грн килограмм.
ЛЮБА• 01 сентября 2025
Ответ дляУкраиночка
Знаете когда у людей проблемы с денюжкой , то можно и пройтись лишних пару метров до магазина .
На пів ставки• 01 сентября 2025
Ответ дляПищалка
он в варшаве?
ПесиКот• 01 сентября 2025
Ответ дляЩебетуха
Вчера сравнила корм кошачий , что кошка моя есть . Польша и Украина- в Украине дороже на 10 евро за одну и туже упаковку. Корм Испанский, неужели такая разница в логистике ?
Мій мопс на Корнілав кормі, в Румунії 3 тис. грн,у нас - майже 5. Я в шоці.
СкокоМнеДадите• 01 сентября 2025
Ответ дляПетриківна
І ще один ньюанс, у них навіть допомга біженцям більша, ніж в Україні середня зарплата.
Если бы в Украине были налоги 49%, то и социальная помощь была бы больше и пенсии тоже. Там люди всю жизнь платят налоги огромные и страховку медицинскую обязательную ежемесячно минимум 200 евро. А малоимущим, не работающим дают гнилье и просрочку месячную в Тафеле.
Если вы сопоставите цены в месяц - на аренду квартиры 1000, интернет домашний 50, свет 200, мобильный 10-20, и другие расходы. Учитывая, что у многих в Украине свое жилье. То выйдет в Украине проще жить, хотя бы по цене мяса, сыр, яйца в Украине еще в 2 раза дешевле.
Комиссия50%• 01 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Та ви що?

так платять, але і очі розкривають на те,куди ідуть їхні податки. Тому і соціал високий,і загальний рівень життя країни. А не так. як у нас, народна гра- ’хто з прийшовших здеребанить більше’, а народ,вибравший- перетопчеться якось.. Зато з податків їм 5 млн.дерев посадять. супер потрібно .
Петриківна• 01 сентября 2025
Ответ дляПищалка
З моменту, як ми знімали першу кімнату, ціни досить відчутно піднялися, нажаль. То у вас квартира і така ціна досить гарна.
Хата на мати• 01 сентября 2025
Ну все как всегда, 80% ответов обычная проплаченная ботня)