Ща как дам• Изменено 01 сентября 2025

Ціни в Україні це просто якийсь жах! Що будемо робити?

Якщо чесно, уперше створюю тему стосовно цін. До цього року вважала, що вони ринкові, адже усі країни світу живуть за ними. Тому не жалілася, бо це світовий ринок і ось так він регулює ціни. Але зараз вважаю, що ціни в нас стали вперше вищче, аніж у Польщі чи Німеччині. Дуже часто виїжджяю до ціх країн, та порівнюю їх ціни, та наші. Вони в них нижче за наші. Це ненормально. Чому в країні с зарплатнею у 300-400 долларів, ціни вищче аніж у країнах із зарплатнею набагато більшою за нашу? Намагаюся ввезти в Україну як можно більше продуктів харчування, щоб не скупати їх тут по більшим цінам.
Герцогиня• 01 сентября 2025
Ответ дляЩа как дам
А ви не знали що під лежачий камень, вода не тече? Що це за така ментальність на порадниці сидіти та й мовчати і нехай роблять з людьми що хочуть? Країна тому й перетворюється на КНДР.
А вы что делаете? Тему написали и типа постарались? Утибозе, какая борчиха за справедливость 🤦🏻‍♀️
размахер• 01 сентября 2025
Ответ дляПетриківна
Я не знаю, як може бути сир по ціні 265 грн/кг, тоді як у нас середній по ціні Комо/Клуб сиру давно перевалили за 550-600 грн/кг, це якийсь сирний продукт, томй й не дуже смак.
Не не сирний продукт, я сир з Польщі
В Велмарті
завжди на польські сири ціни 300-400 грн.
Просто на смак не дуже.
Сусідка знизу• 01 сентября 2025
Ответ дляКомиссия50%
так платять, але і очі розкривають на те,куди ідуть їхні податки. Тому і соціал високий,і загальний рівень життя країни. А не так. як у нас, народна гра- ’хто з прийшовших здеребанить більше’, а народ,вибравший- перетопчеться якось.. Зато з податків їм 5 млн.дерев посадять. супер потрібно .
Ви особисто все життя чесно платите податки?
Бо ми вимагаємо від всіх, крім себе
Петриківна• 01 сентября 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
Если бы в Украине были налоги 49%, то и социальная помощь была бы больше и пенсии тоже. Там люди всю жизнь платят налоги огромные и страховку медицинскую обязательную ежемесячно минимум 200 евро. А малоимущим, не работающим дают гнилье и просрочку месячную в Тафеле.
Если вы сопоставите цены в месяц - на аренду квартиры 1000, интернет домашний 50, свет 200, мобильный 10-20, и другие расходы. Учитывая, что у многих в Украине свое жилье. То выйдет в Украине проще жить, хотя бы по цене мяса, сыр, яйца в Украине еще в 2 раза дешевле.
Знаєте, нещодавно була нагода порівнювати внески з/зарплати в Польщі, що стосується пенсійного фонду вони платять менше, з тіє лиш різницею, що там 50% платить роботодавець, а 50% (9,76+9,76=19,52, у нас 22% )утримують із з/п працівника. Медстраховку я б краще платила щомісяця, щоб потім на пенсії чи у випадку серйозноїстиуації мати медичне забезпечення, а не думати, як вижити.
Плету интриги• 01 сентября 2025
Автор - дурний троль. Тема створена для срачу.
Хата на мати• 01 сентября 2025
Ответ дляПлету интриги
Конечно, у нас ведь в стране полный порядок и цены соответствуют зарплатам)
Петриківна• 01 сентября 2025
Ответ дляразмахер
Не не сирний продукт, я сир з Польщі
В Велмарті
Просто на смак не дуже.
Взагалі сир в Польщі не коштує дешево, але от прям завтра кація і ціна досит прийнятна, ой сир нормальний на смак, нічим не гірший, ніж наші по 640 грн/кг, ну відповідно і ціна на молоко масло зовсім інша, у нас молоко вже до 78 грн/літру сягає.
https://www.biedronka.pl/pl/press,id,iojzyonq5,tit...
KROX@• 01 сентября 2025
Ответ дляСусідка знизу
Бо ми вимагаємо від всіх, крім себе
Я- так, ніколи не працювала з конвертами.
І ніколи не розраховуюсь готівкою і без чеку, щоб інші теж платили податки
Чудо Ф_ф КеДаХ• 01 сентября 2025
Ответ длярукиЖимолости
Ну смотрите. Я в Польше. То не могу себе позволить море. После сплата аренды - мизер остаётся. В Украине люди ездят. То хз где и лучше. Только того ,что не летает ничего.
Так і в Україні не всі на морі бувають
МадамОхмури• 01 сентября 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
А в Польше молоко скисает через неделю? Может у нас натуральное вот и цена держится.
А то в Германии все искусственное или с консервантами - все продукты неделю и месяц могут стоять и не скисает. Людям в Тафеле просрочку месяц дают и никто не травится, это же сколько химии в продуктах? ((((
Может химии надо учить? Как молоко в тетрапаке будет скисать за неделю?
Мальдивирую• 01 сентября 2025
Та й не кажіть. Пора вже красти, і всім, всіх не посадять, а ціну може понизять. Люди виживають..
Мальдивирую• 01 сентября 2025
Ответ дляКидстаффовка
Створювати тему за темою.🤔
Тоді ціни обов´язково знизяться.😃
А як мовчати будемо, то тільки рости будуть все більше і більше, бо терпіли українські потерплять ще, затягнуть пояса
Пищалка• 01 сентября 2025
Ответ дляНа пів ставки
он в варшаве?
ні
Пищалка• 01 сентября 2025
Ответ дляПетриківна
З моменту, як ми знімали першу кімнату, ціни досить відчутно піднялися, нажаль. То у вас квартира і така ціна досить гарна.
дуже піднялися, а головне-я за 2 тижні не могла знайти кавалерку, попала в сезон відпусток, студентів, нам постійно відмовляли, брехали, що завтра підписують договір, відмовляли в останній момент.... жах, п...ки просто заж...сь, бо мають вибір, поки їх півень не дзьобнув
Петриківна• 01 сентября 2025
Ответ дляПищалка
Співчуваю, так, то ще той треш з пошуками. Нам у квітні повідомили, що потрібно шукати квартиру, бо ту господар продав, то теж потрапили на великодні свята, а потрібно ж знайти на рік житло, а не шо попало. Є такий додаток Rent Me ставите на телефон, він отримує оновлення з усіх сайтів нерухомості (olx, otodom), там виставляєте потрібні фільтри і підписуєтеся на повідомлення. Ще ми зрозуміли, що писати, то не дуже результативно, потрібно телефонувати, якщо вказаний номер,так значно швидше можна домовитися. Але за два тижні, то досить швидко ви знайшли!
Кидстаффовна• 01 сентября 2025
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Які ціни вищі? Наприклад
На съем жилья, наприклад
БезПаспортаНеПродаю• 01 сентября 2025
да не
все также из польши ездят в украину на стрижки, анализы, стоматолога, эпиляцию и тд
Цены в Украине все также ниже
и на продукты или такое же или чуть ниже
БезПаспортаНеПродаю• 01 сентября 2025
про цены на аренду не в Украине ваще молчу
Залізна пані• 01 сентября 2025
Ответ дляАнонім Завгосп
Разница в том, что если ты бедный в Германии( с маленькой зп, одинокая мама, пенсионер,инвалид) то государство тебя в беде не оставит, доплатят до минималки, оплатят аренду, страховку, надбавки всякие. Человек всегда получит не меньше минимального дохода. А на минималка тут можно прожить, на питание и одежду точно хватит
100% . И скрыть доп заработок хрен получится . А у нас куча безработных имеют машины и путешествуют . Скрывают доходы , увиливают от налогов и не оплачивают коммуналку . В Европе такое в принципе невозможно.
Кидстаффовна• 01 сентября 2025
Ну что автор уже бунт подняла, сидит с плакатом на площади или куда она делась?
Комиссия50%• 01 сентября 2025
Ответ дляМальдивирую
таке говорите.., зараз прискакають маньки і розкажуть як у нас масло в надоях піднімається.
Танго утрьох• 01 сентября 2025
Ответ дляВсе і одразу
Цена на сегодняшний день сока не из разведенной томатной пасты 209 грн. Какие 60 грн.? Не надейтесь, таких цен не будет.
Я про домашний, у бабок
Organic• 01 сентября 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Посадите дома в горшочки на подоконнике помидоры, огурцы и продавайте потом по 5 грн килограмм.
А потім купувати рожеві?😅
Благоуханочка• 01 сентября 2025
Я в Германии покупаю в магазине REWE. Это не дешевый магазин.
Я там беру сыр, рыбу, йогурты, фрукты, овощи. Кидаю из программы скину акционные фото.
Куда_бежать• 01 сентября 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
А ви ж повинні розуміти, що мало хто їздить на Столічку, а купує десь на базарі поряд.
Не пишіть дурню, ось правда.
Троєщина ринок, а ще по районам ярмарки, кожен тиждень. Я на Оболоні на ярмарку купувала картоплю по 12-15, помідори по 25.
Цибулю та моркву взяла в супермаркеті, так було дешевше.
Ні грама• 01 сентября 2025
Ответ дляЩа как дам
Це моя власна тема, яка опирається на мій досвід та витрачені кошти. Пишу те що бачу!
А в мене інший досвід - в Європі все нереально дорого, за виключенням деяких груп товарів і то, якщо акції. В нас можна нормально все купити. Он вчора чек на 5100 грн, то три тижні можна в магазин не ходити. Лише фрукти, овочі, хліб підкуповувати свіжі. Це ще 1-1,5 тис.грн в тиждень.
Вишнёвая Леди• 01 сентября 2025
Ответ дляКуда_бежать
Не пишіть дурню, ось правда.
Дурню пишете ви. Зараз піду на базар, сфотографую. Про ярмарки смішно, ніхто ніде їх не шукає, якщо вони не поруч.
Квітка Миру• 01 сентября 2025
Ответ дляСвій варік
Наверное потому что это «рынок».
И цена складывается плюс/минус одинаково.
Где зарплата работника в одном товаре минимальный %. Все остальное - такое же.
А если сравнивать «привозные» товары - то они у нас и должны быть дороже.
А привозные товари дешевле
Ні грама• 01 сентября 2025
Ответ дляЩа как дам
Сири, ковбаси, молочна продукція, одяг, меблі
Ковбаси і дарма не треба. Сири дешевші ніж у нас лише в Польщі бачила. В нас теж є по хорошим цінам. Одяг і в нас є дорогий, є дешевий.
Куда_бежать• 01 сентября 2025
Ответ дляВишнёвая Леди
Ярмарки э в кожному районі, ще й в декількох містах.
Мама купує на Ревуцького кукурудзу. по 8-12грн, а як приїздить до друзів в Хорватію (часто буваю) по 2 євро, або яйця по 40грн чи 3 євро.