Дайте подуться• 01 сентября в 18:13
Психологічна проблема, чи ні?..
Чи треба дитині до психолога? Ніколи, ніде не ходить до туалету, окрім дому. Взагалі. У школі теж ні, хоча туалети більш менш нормальні(двері є, хоча б так). І це не той випадок, що просто не хоче. Приходе додому з прогулянки, чи зі школи , і одразу в туалет...Треба в це втручатись?
Якщо що, дитині 12 років.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 01 сентября в 18:14
А чого тільки зараз вас це стало хвилювати, а 12 років було норм?
Дайте подуться
• 01 сентября в 18:16
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
раніше такого не було, це останні роки 2-3 таке...
Ро30BbIu_CJIoHuK• 01 сентября в 18:17
Ответ дляДайте подуться
А дитина говорити вміє?
Ви ж написали, що ніколи ніде не була в туалеті
Сама не знаю• 01 сентября в 18:22
Вы хотите сказать, что ребёнок по 6 - 7 часов вообще не ходит в туалет пока в школе?
Дайте подуться
• 01 сентября в 18:28
Ответ дляСама не знаю
в більшості так...
Сама не знаю• 01 сентября в 18:29
Ответ дляДайте подуться
в більшості так...
Такое вообще возможно?😳
Конечно нужно к специалисту. Это не только психологическая проблема, а и с точки зрения физиологии, это очень вредно
Дайте подуться
• 01 сентября в 18:31
Ответ дляСама не знаю
Такое вообще возможно?😳
теж так вважаю, але не знаю...психолог чи вже психотерапевт?
Сама не знаю• 01 сентября в 18:34
Ответ дляДайте подуться
Не важно психолог или психотерапевт. Главное ищите ХОРОШЕГО СПЕЦИАЛИСТА. А что сам ребёнок говорит о причинах?
Дайте подуться
• 01 сентября в 18:36
Ответ дляСама не знаю
не хоче про це говорити, просто каже ’не хочу, все’🤷♀️
Сама не знаю• 01 сентября в 18:40
Ответ дляДайте подуться
Ясно. Причина в любом случае есть. Пусть работает специалист.
Физрукая• 01 сентября в 22:17
Якщо по маленькому не ходить, то мабуть психологічна. Я по великому не можу ніде ходити окрім дому