Швабристка• Изменено 01 сентября в 18:17

Поновлення даних в педіатра

Як сказала наша педіатр, з 1 липня потрібно усім дітям поновити інформацію в програмі, якою користуються лікарі.
В однієї моєї дитини все пройшло добре, в іншої, багато невідповідностей з свідоцтвом про народження. Не вийшло нічого зробити. Зараз, педіатр не зможе дати направлення до жодного лікаря. Сказала зробити ідент.код в податковій, можливо це допоможе, але не факт.
Можливо, хтось мав схожу проблему, як її вирішили?
Хропочка з гривкою• 01 сентября в 18:19
Ми зразу поновлювали з ідентифікаційним кодом.
У ваших дітей його досі немає?
Пишна молодиця• 01 сентября в 18:20
У нас был номер квартиры вбит в системе несколько номером, врач досмотрела и написала правильный и один и все прошло
автор Швабристка • 01 сентября в 18:20
Ответ дляХропочка з гривкою
У ваших дітей його досі немає?
А мусів бути? Нема, не було потреби.
Оченьценная• 01 сентября в 18:20
З 14 років треба код.
Скільки дитині?
Вимагаю спілкування• 01 сентября в 18:21
До сих пор нет идентиф код ребенку, тоже обновляли данные, у моего ребенка свид о рождении другой страны, говорили могут быть проблемы, и тогда только надо будет сделать идент код, но у врача все получилось, она обновила, и код я не делала
автор Швабристка • 01 сентября в 18:21
Ответ дляПишна молодиця
В нас саме в цифрах, буквах свідоцтва, дата. Не може лікар виправити сама.
автор Швабристка • 01 сентября в 18:21
Ответ дляОченьценная
З 14 років треба код.
Скільки дитині?
11. Ніби можна зробити швидше за потреби.
Оченьценная• 01 сентября в 18:22
Ответ дляШвабристка
Код можна робити з народження, 5 хв у податковій.
Про яке ’ніби’ ви написали?

З 14 треба педіатру для оновлення декларації, разом з id
Коленная ложечка• 01 сентября в 18:22
Точно такой же утренней темы вам показалось мало? Вам там советовали просто сделать код.
автор Швабристка • 01 сентября в 18:24
Ответ дляКоленная ложечка
Тема не моя) я не перечитувала всі попередні теми. Пошукаю
Хропочка з гривкою• 01 сентября в 18:25
Ответ дляШвабристка
Код можно робити з моменту народження зразу після отримання свідоцтва про народження.
Дитина немає закордонний біометричний паспорт?
Вся в кредитах• 01 сентября в 18:26
Ответ дляШвабристка
Очень странно, у нас медсестра ввела все данные свидетельства и всё прошло.
Коленная ложечка• 01 сентября в 18:26
Ответ дляШвабристка
Просто даже возраст ребенка совпадает https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3757905
черная мамба• 01 сентября в 18:27
Сделайте код , его сделать 5 минут , он все равно будет необходим ребенку
ГейТуда• 01 сентября в 18:27
Ответ дляХропочка з гривкою
Код не нужен для паспорта
автор Швабристка • 01 сентября в 18:27
Ответ дляВся в кредитах
Я ж кажу, одній дитині все вийшло зробити, іншій - ні. Я ж не дивилась що саме там вона вводить. Але довго намагалась...
Коленная ложечка• 01 сентября в 18:28
Ответ дляГейТуда
Код не нужен для паспорта
но тогда его делают одновременно с паспортом в 14 лет и вносят в айди-карточку
автор Швабристка • 01 сентября в 18:30
Ответ дляКоленная ложечка
Паспорт є протермінований вже. Я подивлюсь, дякую, не знала. Бо окремо код ми точно не робили.
Коленная ложечка• 01 сентября в 18:31
Ответ дляШвабристка
Откуда у вас паспорт айди-карта в 11 лет? Его только в 14 дают.
автор Швабристка • 01 сентября в 18:31
Ответ дляКоленная ложечка
Закордонний
Коленная ложечка• 01 сентября в 18:31
Ответ дляШвабристка
Закордонний
Закордонный здесь вообще не при чем. Речь о внутреннем.
Вообще не факт• 01 сентября в 18:32
Ответ дляШвабристка
Вот вам и ответ. Просроченный загранпаспорт
Коленная ложечка• 01 сентября в 18:34
Вобщем, просто сходите в налоговую или ЦНАП и сделайте код и не морочьте голову ни себе, ни людям.
автор Швабристка • 01 сентября в 18:34
Ответ дляВообще не факт
Так це треба новий паспорт робити? В мене, якби, лишніх грошей не дуже
Коленная ложечка• 01 сентября в 18:35
Ответ дляШвабристка
Не надо. Загран к коду не привязан.
автор Швабристка • 01 сентября в 18:35
Ответ дляКоленная ложечка
Ок)
Я просто хотіла спитати, що робити, якщо це не допоможе. Мати подальший план дій
Коленная ложечка• 01 сентября в 18:35
Ответ дляШвабристка
Ок)
поможет
ГейТуда• 01 сентября в 18:35
Ответ дляШвабристка
Закордонный паспорт никакого отношения не имеет к коду, код делают не в цнапе, а в налоговой
Аристократка-тунеядка• 01 сентября в 18:48
Ответ дляВообще не факт
О чем вьі ?
Мамкиня доця• 01 сентября в 18:48
Ответ дляОченьценная
З 14 років треба код.
Скільки дитині?
Зараз з народження можна