Невгамовна шахиня• 29 июля в 16:09

Поліклініка Охматдит

Маємо направлення до лікаря в поліклініку Охматдит. В переліку документів пишуть, що необхідно ще мати якусь виписку від педіатра, типу анамнез дитини.
Підкажіть, цей документ обов´язковий в поліклініку? Чи це для госпіталізації. Не можу розібратись.
Дякую.
размахер• 29 июля в 16:12
Не знаю за выписку. Мы ездили в 2022 году - там нужно было завести карту, если не ошибаюсь- платно. И + карту ребенка я брала с собой. Впечатления такие себе. Жалею что жалобу не оставила
ЭмчЭндЭм• 29 июля в 17:39
Ответ дляразмахер
Були в травні. Безкоштовно все.
На_оба_рот• 29 июля в 18:03
Дитині ж встановлено первинний діагноз, проведено якісь обстеження, є результати аналізів? Все, що маєте, берете з собою. Оформлення картки в реєстрптурі та прийом за направленням безкоштовні
автор Невгамовна шахиня • 29 июля в 20:46
Ответ дляНа_оба_рот
На сайті така інфо.
У мене немає цієї форми 112 і педіатр у відпустці. Не знаю, чи їхати без 112 форми, чи чекати....
автор Невгамовна шахиня • 29 июля в 20:47
Ответ дляЭмчЭндЭм
Були в травні. Безкоштовно все.
Підкажіть, 112 форму ви мали з собою?
ЭмчЭндЭм• 30 июля в 00:19
Ответ дляНевгамовна шахиня
Підкажіть, 112 форму ви мали з собою?
Ні. Але ми були у психіатра. Для інших не знаю. Картку взяла б , якщо що