kuskus• Изменено 02 сентября в 12:20

Пропала дівчина на Троєщині

Інформація від матері дівчини:

Прошу усіх небайдужих,хто бачив чи знає про місце знаходження моєї зниклої доньки Долєвської Анастасії Сергіївни надати інформацію. 03.02.2004 р.н.( 21 рік).
Пішла з дому 27.08.2025 , м.Київ,Деснянський р-н гуляти і до цієї пори не повернулася.
Опис:
Зріст 1,76см.- 1,78см. Худорлявої статури. Волосся русяве,довге,пухнасте.
Очі темно- сіро блакитні.
Була вдягнена у кофтину з довгими рукавами з чорно- білими смугами. Штани широкі( бохо) з зав´яками на талії,чорні з великим червоними квітами , тканина легкий трикотаж. На ногах білі босоніжки. Носить окуляри круглої форми для зору з блідо рожевим обідком ( може бути без них). Косметикою не користується. При собі мала моб.т.Айфон в яскравій обкладинці рожево- помаранчового кольору і зарядне. Хворіє на епілепсію.
Контакти для зв´язку:
067 9782297( мама),телеграм+вайбер, або 102.Знаходиться у розшуку.
Дуже буду вдячна усім,хто надасть хоча б якусь інформацію!!! Поділіться постом,щоб побачило більше людей!
автор kuskus • 02 сентября в 12:20
Інформація розміщена на фейсбук-сторінці матері дівчині
Плаття-терапія• 02 сентября в 12:21
Яка гарна дівчина, хай знайдеться
Yon-i• 02 сентября в 12:21
Возможно скорая забрала
Dark_Yasna• 02 сентября в 12:22
знайдись, дівчинко!
автор kuskus • 02 сентября в 12:23
Поліція не кує, не меле
Натусик Я• 02 сентября в 12:35
Ответ дляYon-i
Возможно скорая забрала
Поліція уже перевірила б цю інформацію.
irina18• 02 сентября в 12:46
девочка найдись !!!
SantaMonika• 02 сентября в 12:46
По айфону можно отследить
У нее эпилепсия и никто с родственников не поставил себе локацию ?
Yon-i• 02 сентября в 12:53
Ох прочитала что 6 дней назад ушла (
Lianaa_06• 02 сентября в 15:23
Ответ дляSantaMonika
По айфону можно отследить
Ну, вы серьезно? Понятно, что эти все дела первее первого проверяются. Ну, блины все такие умные, супер-пупер родители, а вокруг идиоты. В посте нет истории расследования, в посте просят найти и описывают внешность, во что одета, что имела с собой.
SantaMonika• 02 сентября в 16:48
Ответ дляLianaa_06
Вы так уверенны,что проверяются ? Сейчас полиция ухылянтов больше ищет, чем обычных пропавших людей
Но, конечно утверждать не буду