Привіт, є відео з його коментарями від першої особи - нема слів. Чувак сидить, посміхається. ’А чого саме Парубій? - А це моя помста владі. - Так він же в опозиції...’
Ще не зрозуміло з обміном ’обміняйте мене’, WTF?!( Тобто, можна отак вбити людину на вулиці, яка неугодна рашці, в потім помінятися в рашу? Серйозно?!(
❗️Підозрюваний у вбивстві Парубія на камеру зізнався у скоєному та заявив, що це його «особиста помста українській владі» і шантажу з боку рф не було
Також він додав, що хоче, аби його обміняли і він зміг знайти тіло свого сина.
Підозрюваний ще додав, що вбив Парубія, тому що він був поруч, а якщо би він жив в іншому місті, то це був би хтось інший.
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @novosti_kieva_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
Не знаю, чи можна давати посилання, тут відео з коментарями вбивці:
Kapitoshka7• 02 сентября в 14:12
Ответ дляАлтыншаш
Абсолютно згодна.
Бо спочатку ж вкинули, що найманець, і був шантаж. Бо незручна інфа, що українець сам на це пішов, без тиску.
Посадять невинного. Це ж СБУ.
Veronika_100k• 02 сентября в 14:13
Верю, что все эти росказни правда, ровно настолько, насколько в покушение на стерненко.
Kapitoshka7• 02 сентября в 14:13
Ответ дляMary4444
Теж так вважаю
Або актор
Не вірю, що так швидко знайшли, знаючи нашу систему
Або актор
Клоуни.
Kapitoshka7• 02 сентября в 14:15
Ответ дляanna_2014
Хвора людина, може після втрати сина дах з´їхав
Лох не мамонт, не вимре...усі хворі, у нас система хвора і тупа, і небезпечна для простого Івана.
Kapitoshka7• 02 сентября в 14:18
Ответ дляЛеска
А рос влада його згодна обміняти?? Зазвичай таких викидають як використаний през
Чуваку не повезло два рази, для чого він їм?? Їм він ніхто, навпаки ворог, на пару з сином, і у своїй державі ворог. Така собі перспектива, це як метатися між пцу і упц.
Kapitoshka7• 02 сентября в 14:18
Ответ дляBilolena
Не поняла, тело его сына на оккупированых териториях? Или он за рашку воевал? Все никак этот момент не вкурю.
За нас воював. Наскільки я зрозуміла.
Ответ дляLenchik73
Мені цікаво, чого він вирішив, що його захочуть міняти? Чи він думає, що він капець який цінний для русні? Він громадянин України, який вбив громадянина України. За це і відповість, з чого б його міняти?
Це так всі хто у нас в тюрьмах тепер можуть обмінятися?
На відео вбивця кур´єр Глово худий молодий дрищ ( моторний, швидко та вправно рухався), нам же показали старшого і добре в тілі чоловіка, явно не з відео. Ще вчора в ФБ всі коментатори це помітили.
До речі, людині, що виходила відео вбивства , щось там загрожує, якесь покарання за те що виложив відео. Доволі швидко його знайшли, і не полінувались шукати, що значить перейшов дорогу тим відео, нежданчик виявився , тепер ніфіга оголошений вбивця не схожий на вбивцю з відео
Kapitoshka7• 02 сентября в 14:25
Ответ дляYuljwa
Мутно.
То есть он готовил убийство не один час и не смог потратить минуту времени, чтобы разобраться, что Парубий оппозиционер?
Так ви не бачите він боїться говорити, відповідати журналюгам, там якась дівчина гарні питання ставила, одне за іншим, чи то декілька дівчат, але хтось збоку буркнув і він сказав, що більше нічого говорити не буде,бо випадково може в камері подавитись ...
Korsika999• 02 сентября в 14:27
Ответ дляіреннка
Вот, вы это видите, и в байки не верите. А народ вон ведётся, думать вообще не умеют.
Valentina shop2020• 02 сентября в 14:27
Ответ дляіреннка
Вы правы,на мото там молодой парень был
Просто, не логічно. Мене не вербували, але я вбив політика (опозиційного) який жив як простий смертний без охорони , щоб помститися українській владі (!). Тобто, вбив не Колю Котлету умовного, не Єрмака, не Міндіча, а людину, яка в опозиції до влади і єдина ´вина´ якої, що він патріот з чіткою проукраїнською позицією. Виходить, прислужився рашці, бо за реальних представників влади сина не віддадуть? Палиться чувак, стирчать вуха фсб з цієї історії.
Kapitoshka7• 02 сентября в 14:28
Ответ дляanna_2014
Ні, тільки обрані, він обраний, бо взяв на себе гучний злочин -вбивство політика, а інші - це показна порка, Зеленський, церковники і Шабунін люблять бдсм і хардкор. Пардон свічкою згвалтувати на конституції Сороса.
Kapitoshka7• 02 сентября в 14:31
Ответ дляStrelka_007
Та кому вони потрібні ці парубії, котлети, єрмаки!??? Звичайним людям взагалі вони не потрібні, це тільки корисливі мотиви, великі гроші, бізнес, постачання зброї, майдани, секрети, ну щось таке, таке жирне, що аж вздовж рук тече...