Снежнакомка• 02 сентября 2025
Что на ужин?
У нас типа ленивых суш...
Что у вас?
Гомосноб• 02 сентября 2025
Ответ дляЗліпок ступні
А ви яблука одразу разом з печінкою смажите чи окремо? Прочитала, що з цукром треба окремо.
Печінку обсмажую, виймаю з пательні, туди кладу яблука та цибулю, карамелізую, потім додаю печінку.
Якщо все разом готувати, то цибуля та яблука пустять рідину, і печінка буде варитись, а не смажитись, тому роблю окремо .
Зліпок ступні• 02 сентября 2025
Ответ дляГомосноб
От у мене разом виходило не смачно. Треба спробувати. Цікаво, що німці не їдять субпродукти,але печінка по-берлінські:))
Гомосноб• 02 сентября 2025
Ответ дляЗліпок ступні
Я печінку так готую вже років 10, і тільки недавно дізналась що то по-берлінськи)
Зліпок ступні• 02 сентября 2025
Ответ дляГомосноб
Я сьогодні: від вас)) аж захотілось, дякую ,що надихнули
Анонім Завгосп• 02 сентября 2025
Ответ дляГолова колгоспу
У меня жаренная картошечка была с луком
Я вчора в час ночі мріяла про смажену картоплю з салом і з квашеною капустою..)) хоча взагалі рідко таке їм
Але сон переміг))
Весняний Марафон• 02 сентября 2025
Была карбонара и сейчас варенье абрикосовое грызу, сладкого захотелось