Протру пилюку• Изменено 02 сентября в 23:57

Сторіси в інстаграмі

дівчата, розсудіть будь ласка ситуацію. Відразу скажу - ті хто щараз писатиме- о боже, якою ж ти дурнею маєшся, оце насрато в голові - будь ласка, прошу, не утруждайтеся (сама то знаю, ну що поробиш).
Вважаю що одна малюсінька деталь показала наскільки я подобаюсь людині.
Короче, запостила я відразу кілька сторісів - перше фото де я на фоні місця яке відвідала, далі відео цього місця, і ще пару фоток своїх.
Так от, дивлюсь що ’він’ висвітився в переглянувших сторіси, починаючи з другого. Думаю собі, як то так взагалі можливо щоб людина відразу потрапила на другу фотку. Залізла за відповіддю в інтернет, маю відповідь: якщо людина не затрималася на фото навіть на трошки, свайпнула далі через менше ніж секунду, то її навіть не покаже. Отже мій висновок що він навіть не став дивитися на мене, пролистнув швиденько і все.
Для повноти картини: ми давненько не бачилися бо він поїхав відвідати батьків, і не постила я нічого ще давніше. Тобто це не той випадок що я завалюю своїми фотками.
Чи правильно я розумію що з цього можна зробити висновок, що людині я не подобаюсь насправді.
Дякую щиро тим хто дочитав
Бутерброд з ікрою• 03 сентября в 00:22
Ответ дляПротру пилюку
Так ми бачились, при чому тут це. Чи має вже на колінах стояти з обручкою? Я намагаюсь зрозуміти чи подобаюсь йому чи він просто так від скуки спілкується, чи ’аби було’
Просто общение? Переписка?
Приглашает куда-то? Как вообще себя ведет с вами? Как давно знакомы?
автор Протру пилюку • 03 сентября в 00:23
Ответ дляДама_с_караваем
Ещё раз объясняю, если бы были ему интересны, то и звонил бы вам и писал и на новую встречу уже шли бы. А посмотреть мельком какую-то там инсту это вообще ни о чём
так він же пише, сьогодні писав і написав яка я гарна на фотках. І завтра приїжджає від батьків то скоро побачимося, швидшк всього на вихідних. Блін. Ну невже ви не розумієте про що я? Я ж кажу він може писати і йти на зустріч просто бо ’о, дівчина йде на контакт, може що перепаде, чому б і ні’. А те що пролистнув фото це якось не корелює з його відношенням.
Вся в кредитах• 03 сентября в 00:24
Ответ дляПротру пилюку
Та я думала може зря заморочуюсь над такою дрібницею. Але ж, наче й дрібниця, а наче і її ну ніяк інакше не інтерпретуєш
Автор, сорри, уж насколько я рефлексичка, но вы побили все рекорды! Судят не по просмотрам сторис, а по реальным действиям
Дама_с_караваем• 03 сентября в 00:25
Ответ дляПротру пилюку
Смотрите не посещению соц сетей, а его активности в реале по отношению к вам
автор Протру пилюку • 03 сентября в 00:27
Ответ дляБутерброд з ікрою
Просто общение? Переписка?
переписка, дзвінки, запрошує. Тільки почали спілкуватися. Бачилися раз. Потім він був у від´їзді і ось повертається. Увесь час що у від´їзді, писав, висилав фото відео того що робить. Він мені дуже подобається
автор Протру пилюку • 03 сентября в 00:29
Ответ дляВся в кредитах
напишу в сотий раз. Реальні дії можуть бути просто від скуки або тому що нікого кращого на разі не попалося.
автор Протру пилюку • 03 сентября в 00:31
Ответ дляДама_с_караваем
Яка має бути активність на ранніх етапах спілкування, щоб зрозуміти що людина з тобою не тому що нікого кращого нема, а тому що реально подобаєшся?
Дама_с_караваем• 03 сентября в 00:32
Ответ дляПротру пилюку
Как можно больше пытается проводить с тобой время, ухаживает, сразу в койку не тянет
Роздратована шкіра• 03 сентября в 00:33
Я жінка в літах) скажу так - якщо ви чоловіку подобаєтеся - він вам про це точно дасть знати)
автор Протру пилюку • 03 сентября в 00:51
Ответ дляДама_с_караваем
Я давно уже скептически отношусь к ухаживаниям, особенно на ранних этапах знакомства: очень часто это может быть не признаком симпатии к человеку, а самолюбованием, или азартом охоты.
Дама_с_караваем• 03 сентября в 00:53
Ответ дляПротру пилюку
Но только они и показывают интерес человека. А не какие-то переписки и т.д. Нет мужчины в реале, значит его нет вообще
автор Протру пилюку • 03 сентября в 00:59
Ответ дляДама_с_караваем
Он есть в реале. И вот теперь вопрос, если он есть в реале, -показательно, с общением, встречами (одна была вторая намечается), комплиментами и т.д. То не из скуки ли/чисто спортивного интереса ли его этот реал? Я это и имела в виду
Любительница• 03 сентября в 01:05
Ответ дляПротру пилюку
ні. Це б ще нічого не значило. А те що пролистнув - от думаю. Ну ок, давайте всі дружно визнаємо - так, я така сяка дурепа, домахуюсь до чого попало. Нехай. Але як це пояснити?
Ну вот к примеру я что-то открываю и вдруг меня отвлекают и всё
Вроде как посмотрел
Но толком не увидел

Нужно больше смотреть на реальные действия, а не сколько секунд он смотрел на ваше фото
Бутерброд з ікрою• 03 сентября в 01:06
Ответ дляПротру пилюку
Ну посмотрите как вереется, как он ухаживает. Одна пропущенная истрия ничего не говорит о нем
Бутерброд з ікрою• 03 сентября в 01:09
Ответ дляПротру пилюку
Если кажется, то не кажется
Как говориться, если вы человеку нравитесь - то это видно. Ну что тут еще сказать. Если сомневаетесь то наверное не зря. Время покажет
Упругая попка• 03 сентября в 06:33
Ответ дляПротру пилюку
Автор, Вам 13 тли 14 лет?
Упругая попка• 03 сентября в 06:37
Ответ дляПротру пилюку
тобто ви хочете сказати що хлопець якому ви подобаєтеся, на ранніх етапах не цікавився вашими фотками? Блін, от він мені подобається сильно, то я його фото навіть скріню і зберігаю собі в галерею щоб втіхаря передивлятися ну хз, може я суджу по собі, але як можна якщо подобається людина, не хотіти її бачити, хоч і на фото?
Интересно, в психиатрии будущего , отведут отдельный раздел и диагноз для подобного?
Шумелка Мышь• 03 сентября в 07:05
Скажу, як буває у мене. Я рідко дивлюся щось в інсті. Але вже не раз було таке, що верталася ніби на попередні відео, бо дивлюся наче з другої серії контент, а виявляється, попередній ролик я типу ’пропустила’, хоча його мені не показало.
Дрібка щастя• 03 сентября в 07:13
Ответ дляПротру пилюку
Так в галерее совместные фото и так есть?
Дрібка щастя• 03 сентября в 07:15
Ответ дляПротру пилюку
Вы сильно в себе не уверены?
Зараз на дієті• 03 сентября в 08:42
Перша фотка могла загрузитись пізніше .
А він одразу передивився ? В ту ж хвилину як запостили ? Це вже говорить про щось
Захекалася читать• 03 сентября в 10:04
Ответ дляПротру пилюку
Вы очень самокритичны и это чистая правда, насрано конкретно.
Еще и заняться нечем.
У всех проблем одно начало:
сидела женщина, скучала. (с)

Сколько Вам лет? 13?
Захекалася читать• 03 сентября в 10:09
Ответ дляПротру пилюку
сходите к психологу, а лучше к психиатру. чеканашки никому не нравятся.
тут на Советчице есть СирОжа, вы бы с ним были отличной парой
и даже к одному доктору дружно ходили бы со своими тараканами.
Захекалася читать• 03 сентября в 10:14
Ответ дляПротру пилюку
Не зацикливайтесь на одном мужике, судя по всему, Вы еще очень молодая и наивная. Пусть у вас будет 10 симпатиков и Вы будете выбирать самого лучшего из многих, чем сидеть такой херней страдать
Захекалася читать• 03 сентября в 10:18
Ответ дляПротру пилюку
Если нет цветочно-кофетного периода (хотя одну встречу Вы почему-то упорно называете встречамИ), походов в кино, кафе, мужчина не вкладывается материально, а просто много лапши на уши про вашу красоту, но при этом не подарил даже шоколадку - то да, он просто от скуки общается с любой, кто попался под руку.