Даха-сваха• 03 сентября 2025

Є такі хто купив частку в готелі? Він здається в оренду- ви маєте дохід на частк

Мені тут так красиво розповідають, вклавши 70000$ матимеш дохід 10 % річних
При тому що не потрібно відразу $70000, платиш частинами поки будується готель (кінець 2027 року)

І тут в мене питання, яким чином я дізнаюся який був дохід в цьому готелі за місяць
Вони кажуть що 10 відсотків це мінімальна може бути і більше. Але як перевірити готель скільки він не працював в поточному місяці?
всегдаДаДа• 03 сентября 2025
Ответ дляДаха-сваха
Просто я не хочу потім вкладатись в ремонт
А готель вже підрахував з усіма витратами що отримаю 10%
То купите с простым ремонтом, зачем в него вкладывать ?
Как раз если купите за 70 тыс, то будете иметь доход +-15 тыс
автор Даха-сваха • 03 сентября 2025
Ответ дляДА да да
ні, дивлюся південніше
Краків Вроцлав?
Роза в вазі• 03 сентября 2025
Ответ дляДаха-сваха
Хочу
Я хочу кудись вкласти гроші щоб здавалось в оренду і мала дохід
заведите курей
ДА да да• 03 сентября 2025
Ответ дляДаха-сваха
Краків Вроцлав?
не Польща, ця країна мені не подобається і життя в ній не бачу ні для себе, ні для дитини.
всегдаДаДа• 03 сентября 2025
Ответ дляДА да да
я раджу те, що збираюсь зробити сама, вже обрала і країну, і місто. дуже зараз пасивний дохід, можливо дитина через 5-7 років там навчатиметься і житиме. Конкретно ви можете нікуди не вкладати.
То где же можно купить нерезиденту квартиру заграницей за 70 тыс и иметь чистый доход в месяц 400-500 уе?
Роза в вазі• 03 сентября 2025
купите 10 квартир в прифронтовой..наши победят-будет профит!)
3@йk@• 03 сентября 2025
Ответ дляДА да да
ні, дивлюся південніше
Испания? Не гоните)
автор Даха-сваха • 03 сентября 2025
Ответ для3@йk@
Испания? Не гоните)
А що там в Іспанії класно?
автор Даха-сваха • 03 сентября 2025
Ответ дляДА да да
Розкажіть плз де дивитесь, хоч б яку країну
Дякую
3@йk@• 03 сентября 2025
Ответ дляДаха-сваха
А що там в Іспанії класно?
Ага. Почти так же как и в номере в Буковеле)
всегдаДаДа• 03 сентября 2025
Ответ для3@йk@
Испания? Не гоните)
Знакомый в Аликанте купил две квартиры в цыганском районе, каждая была около 80 тыс, но это было 4 года назад. Сдает их за 800 евро каждую, но а) у него ПМЖ, б) сейчас такие квартиры от 140 тыс и в) сдает сам, не через агенство
автор Даха-сваха • 03 сентября 2025
Ответ длявсегдаДаДа
В нього подобова оренда яи довгострокова?
3@йk@• 03 сентября 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Если иметь пмж, жить там и контролировать весь процесс - то почему нет? Но не живя в другой стране, и не по сегодняшним ценам
всегдаДаДа• 03 сентября 2025
Ответ дляДаха-сваха
Долгосрочная, но там ещё надо выбивать оплату, так как если не платят , то фиг
выселишь их
автор Даха-сваха • 03 сентября 2025
Ответ для3@йk@
Ну ось тому і дивилась готель
Щоб керував ним хтось інший
А я отримувала гроші
всегдаДаДа• 03 сентября 2025
Ответ для3@йk@
Я же об этом выше и писала, для нерезидента это утопия
автор Даха-сваха • 03 сентября 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Ну ось тому і дивилась готель
Щоб керував ним хтось інший
А я отримувала гроші
3@йk@• 03 сентября 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Я думала, что в эти квартиры в Турции и Болгарии уже все наигрались... но нет...
всегдаДаДа• 03 сентября 2025
Ответ дляДаха-сваха
Ну ось тому і дивилась готель
Щоб керував ним хтось інший
А я отримувала гроші
Это или мизер будет или вообще кинут. В стране война, какой 2027 год постройки, скажут форс-мажор и аля-улю.
Квартира на ЗУ под сдачу оптимальный вариант с вашими вводными
Капризуля• 03 сентября 2025
Купилаб квартиру і здавала. Ти одноосібний власник, роби що хочеш. А то якийсь незрозумілий готель, що там буде через 10років і хто власники. Захочете продати і як і що
всегдаДаДа• 03 сентября 2025
Смотрите, если купите на ЗУ квартиру, то за два года до 2027, у вас уже будет 360 тыс дохода ( 15 тыс х 24 месяца )
А тут вы будете ждать ту сдачу отеля, которую 100% задержат, как обычно и непонятно какую прибыль получите
ЛисаЛилу• 03 сентября 2025
Ответ дляДаха-сваха
Пришліть тему схожу на мою
Я вперше пишу

Цікавить досвід людей. Боюсь що мене розведуть
Є така людина Артур Лупашко, це власник мережі готелей Рібас. Він продає готельну нерухомість за такою схемою. Подивіться його вебінари та аналітику.
автор Даха-сваха • 03 сентября 2025
Ответ дляЛисаЛилу
Дуже дякую, то краще не вкладатися в таку аферу?
Кручу хвости• 03 сентября 2025
Ответ дляДаха-сваха

Мені не потрібно хвилюватися за ремонт, напр у випадку здачі квартири
А тут є власники готелю, які зацікавлені щоб було красиво
Вони кажуть що саме 10 відсотків це мінімум який я можу отримати, вже відраховані всі витрати

Але цей мінімум ніде не буде фіксуватися в договорі

З іншого боку - яким чином вивести гроші , захочу продати- зто купить?
Ви по суті акціонер/інвестор, тож мають надавати документацію та звіти.
З ризиків - виплачують прибуток в гривні, інфляцію ніхто не враховує.
Також швидше за все відсоток є нефіксованим і ви несете всі ризики так само яке власник - нема клієнтури, щось потребує заміни - це мінусується з вашого прибутку.
Вивчайте договір для початку.
Верочка 100%• 03 сентября 2025
Ответ дляДаха-сваха
Так я не купляє окремий номер конкретно якийсь номер, я купляє відсоток від майна готеля
Я знаю таке є, наприклад в Хорватії.
Ви вкладаєте гроші в апартаменти на етапі будівництва, потім отримуєте % від оренди.
Але в договорі все прописано і % розподіляє управляючий апартаментів і можно його легко перевірити.